Baran

Jesteś człowiekiem czynu i często trudno Ci zarządzać swoimi emocjami. W najlepsze dni dosłownie zarażasz wszystkich wokół siebie swoim entuzjazmem i energią, ale kiedy się zdenerwujesz, nie ma gorszej osoby.

Mówisz pierwszą rzecz, która przychodzi na myśl, bez względu na to, jak bolesną. Możesz nawet działać, aby pozbyć się negatywnego uczucia - uderzasz ręką o ścianę lub zaczynasz dramatycznie wymachiwać rękami. Twoja złość jest zwykle krótkotrwała, ale te krótkie wybuchy mogą być dość destrukcyjne, a nawet przerażające, szczególnie dla celu twojej agresji.

Skorpion

Z natury jesteś osobą namiętną, oddaną i tajemniczą. I chociaż te cechy są źródłem twoich pozytywnych emocji, są one odpowiedzialne za nieprzyjemny charakter, który posiadasz.

Jesteś biegły w ukrywaniu gniewu, czekając na idealny moment, aby go uwolnić. Możesz być bardzo wyrachowany w swoich słowach, więc możesz bardzo zranić. Kiedy ktoś cię skrzywdzi, nie reagujesz od razu - że tak powiem, robisz teatralną przerwę, aby Twoja wypowiedź brzmiała jak najbardziej efektywnie.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma nic, czego nie możesz powiedzieć ani zrobić, aby zrównoważyć szalę i zadać sprawcy tyle bólu, ile zadał tobie.

Byk

Wiele osób może nie wierzyć, że masz tak trudny charakter, ale naprawdę masz. Zwykle zachowujesz się jak zrównoważona i czarująca osoba, ale gdy tylko ktoś zacznie testować twoją cierpliwość lub naciska na bolesne miejsce, może natychmiast zapoznać się z twoją ciemną stroną.

Jesteś raczej cierpliwą osobą, ale jak mówią, każda cierpliwość ma swoje granice. A kiedy do niej dojdziesz, całkowicie puścisz hamulce i pozwolisz sobie powiedzieć, co myślisz (i czego nie myślisz). Co więcej, osoba ta wcale nie spodziewa się od Ciebie takiej reakcji, więc ten atak ją zaskakuje. I nie przejmujesz się tym, czy masz rację, czy nie - w końcu nikt nie odważy się Tobie rozkazywać ani czegoś zarzucić.

Lew

Można opisać Cię jako osobę skłonną do działań demonstracyjnych i uwielbiającą robić sceny. A kiedy tracisz panowanie nad sobą, te cechy wyraźnie nie działają na twoją korzyść.

Jesteś osobą pewną siebie i tak naprawdę nie masz wielu wrogów. Jednak jesteś bardzo okrutny wobec ludzi, którzy próbują cię oszukać (lub myślisz, że próbują). Uwielbiasz dramatyzować, więc nie wahasz się, aby powiedzieć komuś, co myślisz o tej sytuacji.

Panna

Z natury możesz być osobą dość powściągliwą, ale nie lekceważ swojej postaci. Jesteś przyzwyczajony do stawiania sobie dużych zadań, które realizujesz stopniowo i metodycznie. Jesteś wymagający, to znaczy masz wysokie wymagania - zarówno wobec siebie, jak i wobec innych ludzi. Zdenerwowanie Cię nie trwa zbyt długo.

Można Cię nazwać osobą bardzo wnikliwą, dostrzegającą mocne i słabe strony innych. Dlatego kiedy nadejdzie czas, wiesz dokładnie, jak zniszczyć przeciwnika. Ponadto wiesz, jak łatwo, bez scen, usuwać ludzi ze swojego życia. Każdy, kto odważy się rzucić Ci wyzwanie, z pewnością pożałuje swojej decyzji.

Rak

Rak jest uważany za jeden z najdelikatniejszych znaków zodiaku, ale to nie znaczy, że masz spokojną osobowość. Z natury jesteś niezwykle wrażliwą i emocjonalną naturą, która wszystko przeżywa z niezwykłą siłą. Gniew nie jest wyjątkiem na tej liście, a szczerze mówiąc, jest nawet na szczycie.

Zwykle złościsz się, gdy ktoś, na kim Ci zależy, zostaje zraniony. Jesteś jednym z tych, którzy są gotowi umrzeć za swoich bliskich, a każdy, kto odważy się skrzywdzić ich, będzie miał do czynienia z Tobą. Z drugiej strony, jeśli osoba, którą kochasz, sprawia Ci cierpienie, z pewnością sprawisz, że doświadczy tego samego bólu, który Ci zadała. Wiesz, jak manipulować ludzkimi emocjami, zwłaszcza w sytuacjach, gdy czujesz się (ale niekoniecznie) ofiarą.

Główne zdjęcie: volkovysk.by