Brazylijski serial telewizyjny „O Clone” zrobił furorę na całym świecie. Kobiety zapominały o wszystkich obowiązkach domowych i zanurzały się w tę historię miłosną. Oczywiście kochamy wszystkich aktorów z tego serialu. Dotyczy to nie tylko głównych bohaterów, ale także postaci drugorzędnych, które były nie mniej interesujące. Jednym z nich był Ceceu, chłopak po prostu rozkochał w sobie dziewczyny swoim pięknym wyglądem.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Należy jednak zaznaczyć, że aktor Sergio Marone w dzieciństwie był prawdziwym „pulchnym dzieciakiem”, nie mógł nawet marzyć o zastaniu aktorem czy modelem. Jako nastolatek ważył około 100 kilogramów. Jednak wszystko się zmieniło, gdy Sergio się zakochał. Zdał sobie sprawę, że musi się zmienić. Chłopak zaczął uprawiać sport, zaczął zdrowo się odżywiać. Sergio właśnie w ten sposób się zmienił.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Pomimo tego, że Marone nie miał głośnych ról po serialu „O Clone”, nadal pracuje w przemyśle filmowym. Ponadto tworzy muzykę i pracuje jako model. Minęło 19 lat od premiery serialu „O Clone”, a Sergio nadal jest jednym z najbardziej pożądanych i przystojnych mężczyzn w Brazylii. Warto zauważyć, że mężczyzna niesamowicie się zmienił i jest prawie nie do poznania. Jednak pozostaje tym samym macho.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Główne zdjęcie: just-interes.ru