Astrologowie interpretują to na swój sposób. Uważają, że niektóre znaki zodiaku mają szczególne predyspozycje do tego, co nasi odlegli przodkowie nazywali magią. Jakie znaki mogą bardziej niż inne odnieść sukces w poznaniu tajemnej wiedzy?

Rak

Raki rodzą się z empatią. Życzliwy i wrażliwy charakter tego znaku pozwala mu bardzo subtelnie odczuwać emocje i nastrój innych ludzi. Z tego powodu Raki mają zwykle reputację bardzo wymagających osób. Nie jest to zaskakujące, oni naprawdę potrafią „przejrzeć” wszystkich ludzi obok siebie. Jeśli dodasz do tego wysoko rozwiniętą intuicję, możesz otrzymać „dar jasnowidzenia” bez żadnego mistycyzmu. Jednak astrologowie uważają, że jeśli zachcą, Raki mogą rozwinąć ten dar do najwyższego poziomu.

Panna

Pod względem zdolności specjalnych Panna ma bystry umysł i niezwykłą wytrwałość. Tam, gdzie inne znaki dawno się poddałyby, Panna nadal idzie do przodu, krok po kroku powoli zmierzając do swoich celów. Może właśnie z tego powodu sprzyjają jej wyższe moce. Jeśli Panna postanowi opanować jakiekolwiek magiczne „praktyki”, nie będzie to dla niej łatwe, ale w końcu wytrwałość zwycięży.

Skorpion

Jeden z najsilniejszych znaków pod względem energii. Skorpiony doskonale zdają sobie sprawę ze swoich umiejętności, ale nie lubią reklamować się i rozmawiać na ten temat. Dlatego często nie rozwijają swojego naturalnego daru. Jeśli jednak Skorpion zdecyduje się pójść dalej w tym kierunku, szczęście zawsze mu będzie sprzyjać. W niektórych przypadkach przedstawiciele spod tego znaku są nawet w stanie „przekręcić” bieg wydarzeń, „dostosowując” rzeczywistość do siebie.

Wodnik

Wyjątkowa osobowość o silnych zdolnościach magicznych od urodzenia. Tylko że sam Wodnik często nie potrzebuje „tego wszystkiego”. Może osiągnąć ogromny sukces, jeśli zdecyduje się rozwinąć to, co w nim jest. W takim przypadku Wodnik będzie mógł wpływać na opinie innych ludzi, a nawet radykalnie je zmieniać.

Główne zdjęcie: volkovysk.by