Stworzyliśmy granice, ale teraz czas je przełamać

Nie jest tajemnicą, że branża modowa wywiera dużą presję i wpływa na kobiety. Błyszczące magazyny, wystawne witryny sklepowe i pokazy światowych projektantów tworzą idealne piękno do naśladowania. Młode dziewczyny na całym świecie starają się nadążać za trendami w modzie i w pewnym momencie tracą indywidualność. Dziś przedstawimy Wam niezwykłą modelkę, która nie przypomina żadną z tych, które kiedykolwiek widzieliście.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Poznaj Sofię Jirau, 22-letnią piękną i ambitną portorykańską kobietę z zespołem Downa, która szturmem zdobywa New York Fashion Week. Dziewczyna napisała na swoim profilu na Instagramie, gdzie inspiruje 60 tysięcy subskrybentów:

Nie ma granic wewnątrz i na zewnątrz. Ty też możesz spełnić swoje marzenie!

Ma rację - stworzyliśmy granice, ale teraz czas je przełamać.

foto: storyfox.ru

Dziewczyna aspiruje nie tylko do zastania modelką, ale także ma własną markę modową „Alavett”. Jirau wyjaśnia, że ​​sklep, którego nazwa pochodzi od jej ulubionego wyrażenia „Kocham cię”, to „jej wołanie radości dla całego świata”. Portorykańska dziewczyna marzy o tym, by stać się źródłem inspiracji dla wszystkich ludzi urodzonych z tymi samymi chromosomami co ona.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Jirau uwielbia słynną piosenkarkę Jennifer Lopez. Jest nie tylko jej idolką, ale także źródłem inspiracji! Modelka marzy o spotkaniu kiedyś z celebrytką.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Ta niezwykła dziewczyna pokazała całemu światu, że piękno przejawia się we wszystkich formach i chromosomach i nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko jest w naszych rękach!

Główne zdjęcie: storyfox.ru