Od dzieciństwa Kelly lubiła piękną rudowłosą małą syrenkę Ariel. Dziewczyna postanowiła przymierzyć na siebie obraz z Disneya. Poza tym Kelly podjęła się bardzo pożytecznej sprawy.

foto: lemurov.net

Od najmłodszych lat Kelly marzyła o przemianie w bajkową małą syrenkę na chociażby kilka dni. Kiedy dziewczyna dorosła to spełniła swoje stare marzenie. Znalazła i kupiła realistyczny ogon syreny, który waży aż 27 kilogramów, a także perukę z bardzo długimi, w kolorze ognistej czerwieni lokami.

foto: lemurov.net

Kelly, niesamowicie podobna do podwodnej piękności Disneya Ariel, postanowiła wykorzystać swój nowy niesamowity obraz do dobrych celów. Regularnie nurkuje na dno oceanu i wyciąga stamtąd różne zanieczyszczenia, które szkodzą wodnym mieszkańcom, zanieczyszczają wodę i niszczą środowisko. Kelly nagrywa swoje działania na wideo i udostępnia je w sieciach społecznościowych. Dziewczyna zaaranżowała również sesję zdjęciową w „kostiumie”, w którym w kreskówce syrena była na spacerze ze swoim ukochanym Ericiem.

foto: lemurov.net

Materiały filmowe Kelly są bardzo popularne i zyskują wiele wyświetleń. I chociaż współczesna Ariel zdaje sobie sprawę, że sama nie może sobie poradzić ze wszystkimi tonami śmieci, które ludzie wyrzucają do oceanu, ale już robi wiele dla naszej planety. To nie tylko dobry uczynek, ale także świetny sposób na zaangażowanie społeczeństwa w problem zanieczyszczenia wód na świecie.

Source: youtube.com

Być może ludzie będą oglądać jej piękne filmiki i zachcą pomóc Kelly dołączając do niej do oczyszczania dna oceanu.

Główne zdjęcie: lemurov.net