Niektórzy mówią - te urocze stworzenia prawie korzystają z ludzkiej toalety i nie myją łap i jeszcze wpuścić ich do łóżka? Inni twierdzą, że Murzik lub Totoshka mimo wszystko są członkami rodziny i mają prawo spać wygodnie obok właściciela. Nasza Redakcja nie będzie pełniła roli arbitra, zamiast tego opowiemy o brazylijskiej innowacji, która niweluje ten problem jako taki. Co prawda musisz wydać pieniądze na duży materac.

foto: binokl.cc

foto: binokl.cc

Tak to wygląda - u podstawy łóżka właścicieli powstaje specjalna wnęka, w której umieszcza się materac dla zwierzęcia. Falbany, zasłony i poduszki są według gustu każdego. Produkcją takich łóżek zajmuje się firma Colchão Inteligente Postural, ale pomysł nie jest tak skomplikowany, że nie będziesz w stanie samodzielnie go zrealizować.

foto: binokl.cc

Zalety są oczywiste - zwierzak ma wydzielone miejsce do spania i jest obok swoich ukochanych właścicieli. Ale nikt jednocześnie nikomu nie przeszkadza, a sprzątanie staje się znacznie łatwiejsze. W ciągu dnia można tam przechowywać zabawki zwierzaka, a nawet urządzić sejf za ścianą - niewiele osób pomyślałoby o szukaniu skarbu w psim legowisku. Średnie lub duże zwierzaki się nie zmieszczą, ale do mieszkania w mieście to tylko jest jako zaleta.

foto: binokl.cc

Widać, że ta przyjemność nie jest tania. Nie ma mowy o konkretnych cenach, wszystko robione na miarę. I dla tych, którzy uwielbiają swoich Juju i Dexters i dlatego są gotowi zapłacić za każdą małą rzecz. Ale pomysł jest dobry!

foto: binokl.cc

foto: binokl.cc

Główne zdjęcie: binokl.cc