Nie tylko ludzie mogą zawsze chodzić z kwaśną miną. Kot Marley Katz potrafi konkurować z każdą niezadowoloną osobą.

Marley poznał to życie

Zdjęcia kota z zastygłym wyrazem znudzenia, lenistwa i melancholii znaleźli się w Internecie. Zaradni ludzie wykorzystując zdjęcia, zrobili memy przedstawiające zwierzę. Pewnego dnia Katz obudził się sławny. Ale powszechny smutek prawie nie zniknął z jego mordki. Najwyraźniej szczęście zwierzęcia nie jest sławą i zachwytem fanów.

Ani świąteczna czapka, ani zdjęcie z własnym wizerunkiem, ani nawet czapka urodzinowa nie mogą wpłynąć na jego ponury nastrój. Chyba że ulubiona zabawka może sprawić, że mięśnie jego mordki drgną.

Właściciele prowadzą profil na Instagramie w imieniu swojego rudowłosego zwierzaka i jego brata Shermana. Jest też dość niezwykły. Jego oczy są lekko skośne, a także ma kilka plamek na nosie. Profil jest pełen zdjęć Shermana pozującego z muszką. W przeciwieństwie do swojego brata jest bardzo uśmiechnięty i wesoły.

W sieci społecznościowej ta para zdobyła już prawie sto tysięcy subskrybentów. Fani aktywnie zamawiają kocie wiadomości wideo. Przyczyniły się również do poprzednich wyborów w Stanach Zjednoczonych - mordki kotów ozdobiono znaczkami z napisem „Głos”.

Główne zdjęcie: lemurov.net