Prezydent Reagan został pierwszym rozwiedzionym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jego małżeństwo z aktorką Jane Wyman zostało zakończone z inicjatywy jego żony. Najwyraźniej charakter hollywoodzkiej piękności nie był łatwy, ponieważ wraz z drugim mężem rozpoczęła postępowanie rozwodowe miesiąc po ślubie. A jej trzecie małżeństwo również nie trwało długo.

Ronald i jego druga żona Nancy Reagan mieszkali razem przez 52 lata, a ich rodzina zawsze była przykładem harmonijnego związku.

foto: lifedeeper.ru

W 1971 roku Reagan, ówczesny gubernator Kalifornii, nie mógł uczestniczyć w weselu swojego najstarszego syna Michaela, którego adoptował ze swoją pierwszą żoną, Jane, i przekazał mu list z życzeniami:

"Drogi Michael,

Słyszałeś wiele żartów, którymi hojnie dzielą się wszyscy „nieszczęśliwi małżonkowie” i cynicy. Teraz, jeśli nikt o tym nie mówił, mam dla ciebie inny punkt widzenia: wchodzisz w najważniejszą i najbardziej znaczącą relację, jaka istnieje w życiu człowieka. Może stać się taką, jaką zechcesz.

Niektórzy mężczyźni uważają, że ich męskość można udowodnić jedynie poprzez wprowadzenie w życie wszystkich tych historii opowiadających w szatni, z zadowoleniem przekonani, że „to, czego żona nie wie, nie zaszkodzi jej”. Prawda jest taka, że ​​gdzieś w głębi duszy, nawet bez śladów szminki na kołnierzyku koszuli i bez złapania męża za niepewne wyjaśnienia, gdzie był do trzeciej nad ranem, żona zawsze wie - a wraz z tą wiedzą jakaś magia znika w związku. O wiele więcej mężczyzn, którzy narzekają na bezsensowność małżeństwa, jest odpowiedzialnych za zniszczenie związku, niż ich małżonkowie. Istnieje stare prawo fizyki, że otrzymać można tyle, ile ty w to włożysz. Mężczyzna, który zainwestuje w małżeństwo połowę tego ile należy, dostaje tyle samo.

Oczywiście będą chwile, kiedy zobaczysz kogoś lub przypomnisz sobie dawne czasy i będziesz musiał walczyć z chęcią udowodnienia sobie, że nadal możesz być interesujący dla kogoś innego. Ale pozwól, że powiem ci, jaki naprawdę wspaniały sposób, aby udowodnić swoją męskość i urok, będąc z tą samą kobietą do końca życia.

Każdy mężczyzna może być idiotą i zdradzać - nie jest do tego wymagana męskość. Ale o wiele więcej potrzeba, by pozostać atrakcyjnym i kochanym przez kobietę, która słyszała, jak chrapiesz, widziała cię nieogolonego, opiekowała się tobą, gdy byłeś chory i prała twoje brudne rzeczy. Zrób to wszystko, pozwalając jej poczuć ciepły, wewnętrzny blask szczęścia, a usłyszysz naprawdę wspaniałą muzykę.

Michael, wiesz lepiej niż większość ludzi, czym jest nieszczęśliwa rodzina i co może zrobić z innymi. Teraz masz szansę zrobić to dobrze. Nie ma większego szczęścia dla mężczyzny niż wracać do swojego domu pod koniec dnia i wiedzieć, że ktoś po drugiej stronie drzwi czeka na dźwięk Twoich kroków.

Z miłością,

Tata.

P. S. Nigdy nie będziesz miał problemów, jeśli powiesz „kocham cię” przynajmniej raz dziennie”.

Główne zdjęcie: lifedeeper.ru