51-letnia gwiazda rozmawiała z fanami po świętowaniu Nowego Roku. Pogratulowała fanom, a jednocześnie pokazała, jak zmywa świąteczny makijaż. Rezultaty są imponujące: bez makijażu Jennifer wygląda jeszcze młodziej i piękniej.

Oczywiście sama piosenkarka i aktorka mówi, że promienna i stonowana skóra to efekt stosowania kosmetyków jej własnej marki - JLO Beauty. Ale bardziej prawdopodobne jest, że wszystko to dzięki temu, że Jennifer opracowała swój własny system.

Przypomnijmy, że wiele lat temu Jennifer całkowicie wykluczyła z diety mięso, smażone potrawy i słodycze. Maksymalne, na co Jennifer pozwala sobie na święta: lody i ciasteczka.

Piosenkarka nie pije alkoholu, nie pali i nie pije kawy. Jest przekonana, że ​ten napój to jeden z głównych wrogów zdrowej i nawilżonej skóry.

Codzienne menu Jennifer zawiera duże ilości warzyw, owoców i ryb, a także obowiązkowe 1,5 litra wody. Również w jej diecie jest białko: uspokaja apetyt na długi czas i jest po prostu niezbędne do aktywności fizycznej, którą Jennifer zawsze ma w swoim życiu.

Piosenkarka łączy regularne treningi siłowe i ćwiczenia oddechowe jogi. Wynik jest imponujący.

Jennifer zapewnia, że ​​nigdy nie robiła botoksu ani operacji plastycznej. Stabilny tryb snu pomaga jej zachować młodość: co najmniej 8 godzin. Piosenkarka przyznaje, że gdy tylko naruszy ten punkt podczas trasy koncertowej, wynik jest natychmiast widoczny na twarzy.

Główne zdjęcie: google.com