„Przebojowy” charakter w człowieku implikuje obecność zestawu pewnych cech: hartu ducha, wytrzymałości, zdolności przywódczych, elastycznego umysłu.

Tacy ludzie nie boją się trudności, potrafią podejmować szybkie decyzje, zawsze bronią własnych zasad i potrafią działać z zimną kalkulacją we właściwym czasie.

Proponujemy bardziej szczegółowo poznać te znaki zodiaku. Przedstawiciele spod tych znaków zodiaku są obdarzeni przez naturę walecznym charakterem i silną wolą.

Mężczyźni spod znaku Barana są porywczy i krnąbrni. Mars ma wpływ na charakter takich ludzi, ponieważ w mitologii starożytnego Rzymu Mars uważany był za boga wojny.

Pewni siebie, asertywni i energiczni mężczyźni spod znaku Barana zawsze osiągają swoje cele, podchodzą do nich w zaplanowany i przemyślany sposób.

Dla kobiety mężczyzna spod tego znaku stanie się niezawodnym obrońcą.

Baran zawodzi tylko swoją drażliwością. Często tacy ludzie nie radzą sobie z wewnętrzną agresją i rozpoczynają konflikt, a nawet zaczynają bójkę.

Na pierwszy rzut oka przedstawiciele spod znaku Raka mogą wydawać się raczej spokojni, ale ta opinia jest błędna. W rzeczywistości tacy ludzie mają silny i zdecydowany charakter, są gotowi do walki o swoje do końca, nie boją się trudności, potrafią brać odpowiedzialność i podejmować poważne decyzje.

Wytrwałość Raków jest niesamowita, nie są przyzwyczajeni do poddawania się ani wycofywania.

Pomimo całej swojej brutalności i stanowczości, ludzie spod znaku Rak nigdy nie przekraczają granicy rozsądku i nie zniżają się do podłych czynów. Raki wolą konfrontować się tylko z rówieśnikami. Słabszych przeciwników mogą nawet wspierać i pomagać radą lub czynem.

Mężczyźni spod znaku Skorpion są zdolni do lekkomyślnych i pochopnych czynów. Działają zgodnie z sytuacją, szybko zaczynają się denerwować, wykazują agresję i presję w dialogu.

Mężczyźni spod tego znaku potrafią w agresywny sposób reagować na każdy atak w ich kierunku, potrafią też użyć siły fizycznej. Kompromisy i ustępstwa na pewno nie dotyczą Skorpionów.

Wiedzą wyraźnie, czego chcą i idą do przodu, nawet po trupach. Nie ma dla nich przeszkód i nierozwiązywalnych zadań.

Swoją brutalnością i twardością charakteru mężczyźni spod znaku Skorpion powodują zwiększone zainteresowanie wśród płci przeciwnej.

Jednak brutalność i twardy charakter nie oznacza że mężczyźni spod tego znaku są bezwzględni. Są dość opiekuńcze, potrafią pięknie zadbać o kobietę.

To prawda, budowanie relacji ze Skorpionami nie jest łatwe. Trudno im iść na kompromis, często okazując niezadowolenie, a nawet złość. Można takich mężczyzn wkurzyć w ciągu kilku chwil, ale wystarczająco szybko się uspokajają.

Przedstawiciele spod znaku Lwa to rewolucjoniści i do pewnego stopnia prowokatorzy. Ci mężczyźni jasno i głośno deklarują się w społeczeństwie, nie boją się konkurencji, ponieważ są zbyt pewni siebie i swoich możliwości.

Lwy wyprzedzają swoje cele, wiedzą, jak wygrać każdy spór, natychmiast oznaczają swoją pozycję i nie są gotowi zaakceptować zasad i warunków innych ludzi.

Co dziwne, siła umysłu i stanowczość charakteru mężczyzn spod znaku Wodnika w ich spokoju i umiejętności analizy sytuacji. Wodniki mają bystry umysł, wyraźne zdolności analityczne.

Wiedzą, jak z wyprzedzeniem obliczać ruchy i nie marnować energii po prostu. Wodniki nie lubią konfliktów, ale w razie potrzeby potrafią się z łatwością obronić.

Spokój i tolerancja sprawiają, że mężczyźni spod znaku Wodnika są prawie niewrażliwi na innych. Nie zwracają na siebie uwagi, nie tracą czasu i energii na spory i konflikty, ale jasno i systematycznie dążą do wyznaczonych celów.

Główne zdjęcie: google.com