Dzięki dwóm kotom włoskiej parze udało się uniknąć osuwiska, które całkowicie zniszczyło ich dom. Sabrina Pellegrini i jej mąż Claudio Piana mieszkali w gminie Campo Ligure. Ich dom był stary, ale raczej solidny. Tamtej niefortunnej nocy para spała spokojnie, gdy na ulicy zaczęła się ulewa. Nikt nie mógł przewidzieć, w co zmieni się ten deszcz.

Sabrina obudziła się i usłyszała dziwne dźwięki od ich dwóch kociaków. Kiedy kobieta zobaczyła, w co grają zwierzaki, była po prostu oszołomiona. Kawałek tynku spadł z sufitu, a koty zaczęły bawić się tym kawałkiem. Wtedy Sabrina zauważyła, jak ogromne pęknięcia pokrywają wszystkie ściany.

Okazało się, że ulewa doprowadziła do powodzi, która zmyła most. Ponadto powstały osuwiska, które uderzyły w miejsce, w którym mieszkała rodzina.

foto: mimimetr.me

Para natychmiast zaczęła się ubierać i chwytając dwa zwierzaki, zaczęła wychodzić ze zniszczonego domu. Nie mogli dostać się do samochodu, ponieważ droga była pełna błota. Sabrinie i Claudio pomagali strażacy, którzy byli w pobliżu. Zabrali żonę i męża w bezpieczne miejsce.

Później brat Piano poinformował parę, że ich dwupiętrowy dom został całkowicie zniszczony. Para nie zdążyła zabrać ze sobą żadnych rzeczy, wszystko zostało zasypane gruzami budynku.

foto: mimimetr.me

Teraz para z kotami mieszka w domu należącym do ich przyjaciół. W rzeczywistości mieszkanie to zostało dawno temu przekazane małżonkom, aby mogli w nim mieszkać w lato. Teraz Sabrina i Claudio będą mieszkać w proponowanym domu na stałe, dopóki sami nie zbudują nowego domu.

Główne zdjęcie: mimimetr.me