Przystojniak!

Jeśli jest kocie szczęście, a może również ludzkie, to uchwycone jest na zdjęciach Alessandry z Ligurii, która uwielbia swojego kota Grosu. W tym tygodniu poznała go również reszta świata, chociaż zdjęcia Grosu są umieszczane na portalach społecznościowych od dawna. Wydawałoby się, że to kolejny zadbany kot na pięknych zdjęciach, ale Grosu zwrócił na siebie uwagę wielu mediów. Jak myślisz czym?

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Liguria to najpiękniejszy region Włoch, a Grosu to jego dekoracja. Mimo ciepłego klimatu właścicielka nie obcięła sierści kota, pozbawiając go naturalnego bogactwa. Jest rasy Kurylski Bobtail, dzięki czemu ma piękną sierść, sprawność fizyczną i przenikliwy wzrok. Grosu wyciągnął szczęśliwy koci bilet, ponieważ nikt go nie zabiera na wszelkie możliwe wystawy, a jedynie dobrze go karmią i robią mu dużo zdjęć.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Opis rasy jest prawie idealny dla Grosu. Bobtaile dobrze dostosowują się do innych kotów, dzieci, psów i innych zwierząt domowych. Wszędzie łażą i wspaniale skaczą, uwielbiają wspinać się jak najwyżej, a stamtąd obserwować swoje terytoria. Są bardzo sprytni, wystarczy, że raz się im pokaże, co jest dozwolone lub zabronione. Co prawda, jeśli silny i pewny siebie kot chce złamać zakaz, kto go powstrzyma?

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Jak wyjaśnia właścicielka, charyzma Grosu wynika z tego, że nie czuje się on kotem, domowym zwierzakiem. Nie, to pełnoprawny współwłaściciel domu, którego opinia jest brana pod uwagę i którego życzenia należy spełnić, żeby było dobrze kociaku i wtedy będzie dobrze wszystkim, a nie odwrotnie. „Jest moim prawdziwym partnerem, moim cieniem i ma wyjątkowy charakter” - mówi Alessandra o Grosu. W razie potrzeby - posłuszny jak pies, żadnych problemów i ataków kociej zazdrości. Dlatego Grosowi zapewniono spokojne, szczęśliwe życie wypełnione harmonią.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru