Znaleźliśmy ją. Świat otrzymał nowego idola. Ona istnieje! Legendarny szczeniak, który wygląda jak postać księżniczki, nadejście której jest opisane w legendach i przepowiedniach. Imię bohaterki jest skromne, Winnie, ale nikt nie wątpi w to niesamowite podobieństwo, wystarczy spojrzeć w oczy tej cudownej istocie!

Winnie i jej czarujący wzrok

foto: lemurov.net

Właściciele Winnie, Tom i Ellie, powiedzieli, że jeszcze przed narodzinami szczeniaka mieli coś w rodzaju znaku, że maleństwo stanie się sławne. Para sumiennie reagowała na swoją misję jako opiekunowie „księżniczki” i dosłownie od pierwszych dni zaczęła prowadzić profil ze zdjęciami i filmikami Winnie. W rezultacie świat bardzo szybko dowiedział się o niezwykłym szczeniaku, który zyskał dużo polubień.

Czy to nie jest piękne?

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Szczeniak to szczeniak i zainteresowania są szczenięce

foto: lemurov.net

Ilu może się pochwalić, że w wieku 3 miesięcy ma już 180 000 subskrybentów i 2 300 000 polubień na TikTok? Ale dla Winnie wszystko dopiero się zaczyna. Otrzymała nawet nieoficjalny przydomek „petfluencer”, od „pet” (zwierzak) i „influencer” - „wpływowa osoba w sieciach społecznościowych”. Całkiem jest rozsądne.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Wielu na poważnie porównuje Winnie z postaciami z Disneya, które od ponad pół wieku są tworzone jako referencyjne obrazy najmilszych i najsłodszych stworzeń. Oznacza to, że wyglądają bardziej jak postaci z bajek niż prawdziwi ludzie lub zwierzęta. Szczególną uwagę przywiązuje się do emocji i oczu, a Winnie ma najbardziej „szczenięce” na świecie!

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Wideo:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: lemurov.net