Sztuka nie zna granic. I ta zasada sprawdza się każdego dnia. Weźmy na przykład Peregrine Church, który dzięki deszczu może malować obrazy.

Po prostu dodaj wodę

W stanie Waszyngton, deszczowa pogoda jest normą, z którą muszą współistnieć mieszkańcy. Jest tu ponuro i wilgotno przez prawie 6 miesięcy w roku.

Pomimo wilgoci i braku słońca mieszkańcy Seattle mają powód do radowania się w deszczowe dni, ponieważ mogą podziwiać twórczość Peregrine Church.

Source: youtube.com

Inspiracja dla Amerykanina pojawiła się po kilku wiadomościach o farbie hydrofobowej. Pomysł tak go zachwycił, że wkrótce zaczął go realizować. Aby ozdobić ulice, za pomocą komputera opracowuje projekt, a następnie przenosi go na asfalt. Kiedy nadchodzą deszcze, jego prace pojawiają się, gdy tylko wejdą w kontakt z wodą. Różne wyrażenia wywołujące uśmiech, klasyka i wiele innych rzeczy zostały przedstawione przez aspirującego artystę w mieście i okolicach.

Obrazy zostają przez kilka miesięcy, po czym całkowicie znikają. Farba w ogóle nie szkodzi środowisku. A co najważniejsze - tyle miejsca na realizacje pomysłów!

Główne zdjęcie: lemurov.net