W schronisku dla zwierząt był pies, który miał zostać poddany eutanazji. Dowiedział się o tym pewny mieszkaniec miasta Charlotte, które znajduje się w amerykańskim stanie Karolina Północna. Postanowił przyjechać po psa o imieniu Emma, ​​aby uratować sunię.

foto: mimimetr.me

Wcześniej Nicholas miał już lojalnego czworonożnego zwierzaka, którego również zabrał ze schroniska. I tak Sheena, przyjaciółka Nicholasa, powiedziała mu, że jest pies, którego chcą uśpić. Znajduje się w schronisku dla zwierząt.

foto: mimimetr.me

Nicholas natychmiast pojechał po Emmę. Gdy tylko ją zobaczył, od razu zdał sobie sprawę, że to ona powinna zostać jego przyjaciółką. Z pomocą Towarzystwa Ochrony Zwierząt adoptował zwierzaka. Po pewnym czasie oddana przyjaciółka była już w domu i poznawała swojego pana, którego czekała niespodzianka. Emma była w ciąży.

foto: mimimetr.me

Nie wiedzieli o tym w schronisku, w którym Emma mieszkała. Nicholas postanowił zająć się nie tylko psem, ale i szczeniętami. Razem z Sheeną udał się do sklepu zoologicznego, gdzie kupił wszystko, co potrzebne maluchom - niezbędną żywność, witaminy, a także różne zabawki i pieluchy.

foto: mimimetr.me

Wkrótce Emma urodziła 6 szczeniąt. Były to dwie ładne dziewczynki i czterech ładnych chłopców. Nicholas i Sheena dbają o okruchy i bardzo je kochają. Nicholas chce opiekować się również szczeniętami.

Główne zdjęcie: mimimetr.me