Aż trudno w to uwierzyć!

Ta niesamowita historia mogłaby równie dobrze być w fabule jakiegoś hollywoodzkiego filmu i niewątpliwie odniosłaby sukces. Ale niestety wszystko to wydarzyło się naprawdę.

W 1994 roku rodzinę Ziefen ogarnął straszny smutek. Ich trzyletnia córka Van, która bawiła się na podwórku ich domu, zniknęła bez śladu. Oszalali z żalu rodzice nie wiedzieli jak dalej żyć. Szukali swojej córki przez wiele dni. W poszukiwania zaangażowani byli wszyscy: policja, wolontariusze, krewni i po prostu nieobojętni ludzie. Ale wszystkie ich wysiłki poszły na marne – dziewczynka zniknęła bez śladu.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Dzwonili do szpitali, schronisk, a nawet kostnic, ale dziecka nigdzie nie było... Stopniowo tych, którzy chcieli pomóc w odnalezieniu Van, było coraz mniej. Ludzie nie wierzyli, że dziecko kiedykolwiek zostanie znalezione. Ale nie rodzice! Wierzyli w powrót swojej córki mimo wszystko!

foto: storyfox.ru

Ojciec zaginionej dziewczynki, Mingqing wymyślił jak dalej szukać swojej córki. Mężczyzna zaczął pracować jako taksówkarz i pokazywał każdemu pasażerowi zdjęcie dziecka. Ponadto publikował posty w sieciach społecznościowych i prosił wszystkich, którzy to czytują, o podzielenie się historią zaginięcia jego dziecka.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Tysiące użytkowników dowiedziało się o wielkim smutku mężczyzny i próbowało mu jakoś pomóc, rozpowszechniając informacje o małej Van. Jednak minęły 24 lata i nic nie było słychać o dziewczynie... Wtedy Mingqing zdał sobie sprawę, jaki straszny błąd popełnił i ile czasu stracił! W końcu przez te wszystkie lata pokazywał ludziom zdjęcie małej dziewczynki. Ale po tylu latach jego córka wygląda zupełnie inaczej. Mężczyzna przyszedł na komisariat i podzielił się swoimi przemyśleniami w tej sprawie. Policjanci zlitowali się nad mężczyzną i pomogli mu stworzyć zdjęcie możliwego wyglądu jego córki. A to radykalnie zmieniło całe śledztwo!

foto: storyfox.ru

27-letnia dziewczyna, widząc swoje zdjęcie w telewizji, była bardzo zdziwiona, że ​​ktoś jej szuka. Dziewczyna od dawna miała zupełnie inne imię, ale pamiętała, że ​​aż do dnia, kiedy wyszła z podwórka i się zgubiła, prowadziła zupełnie inne życie.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Rodzina Ziefen wkrótce się połączyła. Aby potwierdzić lub zaprzeczyć pokrewieństwo przeprowadzono test DNA, który potwierdził, że ta dziewczyna to mała Van, która zgubiła się wiele lat temu...

Tak wyglądało spotkanie 24 lata później!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: storyfox.ru