Ta wesoła i pozytywna dziewczyna imieniem Gracie Chastain, która mieszka w USA, niedawno obchodziła swoje 18 urodziny. Aby to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe, Kim, matka dziewczyny, podarowała jej coś niezwykłego. To, co trzymała przez 17 długich lat.

foto: laykni.com

Gdy Gracie miała zaledwie rok, mama kupiła dla niej kapsułę czasu, w której zebrała wszystkie pamiątki związane z narodzinami córki. Zawołała przyjaciół i członków rodziny, którzy napisali jej życzenia, a następnie umieściła wszystko co najcenniejsze dla rodziny w tej kapsule.

Potem ją schowała, a Gracie przez cały ten czas nawet nie podejrzewała, że ​​ona istnieje.

foto: laykni.com

„Przeprowadziliśmy się kilka razy od czasu powstania kapsuły, ale w ciągu ostatnich 10 lat znajdowała się ona na tyłach w naszej piwnicy, ukryta pod pudełkami z książkami” - powiedziała Kim. „Moje dzieci nigdy tam nie chodzą, ponieważ myślą, że to miejsce jest przerażające, więc nikt nie wiedział o kapsule przez te wszystkie lata”.

foto: laykni.com

Nadszedł czas, kiedy Kim w końcu wyciągnęła ten bardzo cenny prezent i wręczyła go Gracie. Aby jeszcze bardziej zapamiętać ten moment, wszystko sfilmowała.

foto: laykni.com

Następnie matka opublikowała te zdjęcia i filmik na swoim profilu w sieciach społecznościowych, gdzie dosłownie natychmiast stały się popularne. Zebrali dziesiątki tysięcy polubień i ponad 100 000 udostępnień. Wielu użytkowników podziwiało kobietę i fakt, że była w stanie utrzymać ten sekret przez tyle lat.

foto: laykni.com

Gracie była bardzo zaskoczona i poruszona takim prezentem.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com