Czekolada

Osoby, które lubią słodycze mają charakter emocjonalny i refleksyjny. Jeśli ulubionym deserem jest czekolada, mężczyźnie brakuje hormonu przyjemności, serotoniny. Ważny jest też smak czekolady: gorzką wolą liderzy, mleczną - niezbyt towarzyskie.

Mięso

Nie może żyć bez steków: obok Ciebie realista o dominującym charakterze. Dawaj mu na czas kawałki domowej roboty gotowanej wieprzowiny, a surowość nie rozprzestrzeni się na ciebie. Ale dobrobyt finansowy - tak, tacy faceci idą daleko, ponieważ cielęcina gotowana na parze nie jest tanią przyjemnością.

Fast food

Woli hamburgery, frytki i inne fast foody: to jedzenie jest lubiane przez szybkich, energicznych i niefrasobliwych ludzi. Są zawsze w ruchu. Zapewne w stronę tej, która umie gotować barszcz i płatki owsiane.

Mleko

Lubi też jogurty i kefir? Jesteś szczęściarą! I nie chodzi tylko o to, że nie musisz gotować, jogurt na śniadanie - i wszyscy są szczęśliwi. Tylko mleczne menu wybierają łagodni i troskliwi mężczyźni. Nie znoszą samotności, marzą o dużej rodzinie, kochają dzieci, psy i koty. Tych ostatnich – możliwa jest konkurencja o mleko!

Przyprawy

Pikantne jedzenie w restauracji zdradza temperamentnych i zazdrosnych mężczyzn, którzy kochają przygody. A co innego, gdy w środku szaleje ogień z miłością, chili i jalapenos?

Warzywa

Warzywa wybierają energiczni i pracowici ludzie. Owoce – natura twórcza i wrażliwa, podczas gdy zachowuje się zbyt skromnie i powściągliwie w stosunku do dziewcząt. („Kochanie, jestem taki zawstydzony: w przypływie natchnienia zjadłem wszystkie twoje zielone jabłka na czwarty dzień diety!”)

Ryba

Jeśli kocha ryby (nie łowić ryby, to jest ważne), to przed tobą spokojna i niezawodna osoba, choć niezbyt towarzyska i rozmowna. Nauczyłeś się tego od karpia w białym winie?

Istnieje również teoria, która umożliwia przewidywanie preferencji seksualnych: mówią, że wszyscy smakosze są artystami, a konserwatyści, którzy zamawiają kotleta z puree ziemniaczanym w japońskiej restauracji, uważają pozę „kobiety na górze” za szczyt eksperymentów. Nie martw się tym z góry.

Lody

Zaproponuj jedzenie lodów - to też dobry test. Niech sam wybierze smak!

Sorbet owocowy - chce wszystkiego na raz! Na przykład drugą porcję.

Woli creme brulee - na pewno jest smakoszem i smakoszem nie tylko jedzenia.

Tradycyjne lody przyciągną wielbiciela wartości rodzinnych, stabilności i stałości.

Ważny jest również kształt lodów: rożek wybierze człowiek, któremu nie można się oprzeć, wafelek jest dla powściągliwych, a lody na patyku podpowiedzą, że dana osoba jest nieco zdenerwowana.

Batony z nadzieniem to wybór nowoczesnych, młodych ludzi, którzy nadążają za duchem czasu, a nawet trochę go wyprzedzają.

Tak, jeśli mężczyzna je lody od dołu do góry (to też się zdarza!), masz przed sobą bardzo złożoną i tajemniczą osobę. Albo po prostu lody stopniały.

Główne zdjęcie: google.com