Kilku funkcjonariuszom organów ścigania z Chin udało się uchwycić niesamowity moment. Po jakimś czasie tym nagraniem zainteresował się brytyjski brukowiec Daily Star.

Ten ważny i wzruszający moment uchwyciła kamera. Możemy zauważyć, jak zachowanie dużego psa policyjnego o imieniu Wangwang podbija serca wielu internautów. Po wielu latach służby pies Wangwang przeszedł na zasłużoną emeryturę, dlatego przez długi czas nie miał kontaktu z policjantem, z którym kiedyś pracował. Pewnego dnia nagle wszystko się zmieniło.

Source: youtube.com

Po długiej przerwie, czyli po tym jak pies przeszedł na zasłużoną emeryturę, udało mu się spotkać z policjantem, z którym przyjaźnił się przez wiele lat. Moment tego wzruszającego spotkania podbił serca internautów na całym świecie. Ośmioletni owczarek niemiecki biegnie z całych sił do swojego pana, a ten z kolei, zaczyna go głaskać i się z nim bawić. Wyraz tej głębokiej i szczerej przyjaźni nie pozostawia obojętnym również psa. To jest ten moment, kiedy zwykle pojawiają się łzy. I pies policyjny nie jest tu wyjątkiem. Następnie w tle było słychać okrzyki radości. To naprawdę ich święto. Bijemy brawo!

Główne zdjęcie: google.com