Sieć aktywnie dyskutują o filmiku, w którym mała dziewczynka nagle spotyka węża. Na szczęście to spotkanie nie przyniosło smutnych konsekwencji.

Wideo przedstawia małą mieszkankę Tajlandii. Trzyletnia Tiana, która mieszka w Phangng, bawiła się ze swoją pięcioletnią siostrą. Prawdopodobnie ktoś z dorosłych filmował dzieci. Tiana biegła i nie rozglądała się, a nagle z krzaków wyłonił się wąż – pełzał po ulicy.

Ale dziewczyna nie bała się gada, ponieważ po prostu go nie zauważyła. Prawdopodobnie ten kto filmował, również nie widział węża, ponieważ w przeciwnym razie prawdopodobnie doświadczyłby strachu. Tiana najpierw potknęła się o zwierzę, potem przeskoczyła nad nim, a dopiero potem obejrzała się, by zobaczyć, co spotkała na swojej drodze.

Internauci, którzy oglądali wideo uważają, że dziewczyna miała niewiarygodne szczęście. I to faktycznie prawda, ponieważ w Tajlandii występuje około 150 różnych gatunków węży, z których połowa jest niebezpieczna dla zdrowia lub życia ludzi. Szczególnie dużo gadów występuje w lasach, w miejscach gdzie jest dużo krzewów i drzew.

Prawdopodobnie wąż nie był głodny lub po prostu nie miał czasu zaatakować dziewczyny, która nagle na niego nadepnęła, ponieważ wszystko stało się bardzo szybko. Tak czy inaczej spotkanie mogło mieć zupełnie inny wynik, więc według wielu Tiana urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: lemurov.net