Ten 8-letni chłopiec ma już ogromną armię fanów. A wszystko dzięki jego fryzurze.

foto: laykni.com

Farouk pochodzi z Wielkiej Brytanii i już w wieku 2 lat miał wspaniałe włosy. Mama postanowiła zabrać syna do fryzjera, ale jeden incydent całkowicie zmienił ich życie.

foto: laykni.com

Pewnego razu poszliśmy z Faroukiem do sklepu spożywczego. Kiedy płaciłam przy kasie, kobieta zrobiła zdjęcie mojemu dziecku i umieściła je w sieci. Oczywiście nie byłam zachwycona. Ale po przeczytaniu komentarzy pod postem byłam zdumiona. Ludzie podziwiali włosy Farouka. Napisali, że chcą mieć też takie loki ”- mówi Bonnie.

Tego samego dnia utworzyła konto na Instagramie dla swojego syna i zaczęła publikować wszystkie zdjęcia, które miała na swoim telefonie. W pierwszym miesiącu jego konto zasubskrybowało prawie 5 tysięcy osób.

foto: laykni.com

Kiedy Farouk miał 5 lat, po raz pierwszy został zaproszony na pokaz mody do Nowego Jorku. Agencja mody zapłaciła za wszystko: przeloty, hotel, jedzenie, zakupy, a także wręczyła Faroukowi i Mamie torby z najnowszej kolekcji Louis Vuitton.

W tej chwili chłopiec pracuje jako model dla znanych marek, a także występuje w reklamie szamponu.

foto: laykni.com

Mama sama dba o włosy swojego syna, stara się w każdy możliwy sposób, aby były zdrowe i zadbane, choć sama przyznaje, że nie jest to łatwe, bo włosy bardzo się kręcą.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ich długość osiągnęła już 60 centymetrów, ale jeszcze nie zamierzają ścinać włosów.

foto: laykni.com

Teraz Farouk ma kilkaset tysięcy subskrybentów, którzy go kochają i zawsze zostawiają tylko dobre komentarze.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Życzymy powodzenia temu uroczemu chłopcu!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com