Talent wchłonęła z mlekiem matki”.

9-letnia córka Beyoncé wielokrotnie pojawiała się na scenie ze swoją słynną matką, a nawet próbowała z nią wykonywać numery. Teraz Blue Ivy to profesjonalna tancerka, regularnie uczęszczająca na zajęcia z choreografami. Piosenkarka sama rzadko pokazuje swoich dzieci na Instagramie, ale jej mama uwielbia to robić.

Tina Lawson opublikowała w sieci społecznościowej krótki filmik z tańczącą wnuczką i zauważyła, że ​​jej ruchy bardzo przypominają taniec jej ciotki, piosenkarki Solange Knowles. Dziewczyna tańczyła pod piosenkę Ciary - Gimmie Dat. „Blue, przysięgam, to tak bardzo przypomina taniec Solange, kiedy ona była w twoim wieku” - napisała dumna babcia pod wideo, które obejrzano już ponad milion razy.

Ale fani Beyoncé nie zgodzili się ze stwierdzeniem jej matki. Powiedzieli, że ruchy Blue są bardzo podobne do tych wykonywanych na scenie przez piosenkarkę. „Kiedy po prostu nie możesz się ruszać w inny sposób, bo twoja mama to Beyoncé”, „Musisz występować solo na próbach tańca mamy”, „Wchłonęła talent z mlekiem matki” - napisali.

Główne zdjęcie: google.com