Zapewne każdy spotkał ludzi, którzy przez jedno spojrzeniem z ukosa potrafią stracić panowanie nad sobą. Tracą panowanie nad sobą dosłownie w ciągu jednej sekundy i dosłownie każdy boi się ich złości.

Byk

Przedstawiciele spod tego znaku mogą przez długi czas zachowywać spokój. Próba ich wkurzenia nie jest nawet tego warta, ponieważ będąc w niewoli emocjonalnej, stają się niekontrolowani i nie ma sensu próbować odwołać się do ich logiki i racjonalności. Dosłownie każda rzecz wywoła w nich szaleńczą irytację, a jeśli dodasz do tego wrodzony upór, otrzymasz okropną mieszankę i nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać, aż Byk się uspokoi. Na szczęście i radość dla innych, ten proces nie trwa długo.

Lew

Przedstawiciele spod tego znaku starają się okazywać innym swoją życzliwość i tolerancję. Ale to wszystko tylko dopóty, dopóki ktoś nie poruszy niewłaściwego tematu. Następnie Lew demonstruje cały swój zwierzęcy temperament nie dbając o konsekwencje, jakie takie zachowanie może pociągnąć za sobą. Lwy wolą nie kontrolować swoich wybuchów gniewu, a to jest bardzo niebezpieczne dla innych. Ważną kwestią jest to, że przedstawiciele spod tego znaku, mimo że się mylą, nigdy nie przyznają się do popełnionych błędów.

Skorpion

Przedstawiciele spod tego znaku utalentowanie ukrywają swoje uczucia i emocje. Ale to wszystko nie jest trwałe. Jeśli Skorpiony przestaną się kontrolować, wszystko wyjdzie na jaw. W tej chwili nad przedstawicielami spod tego znaku władzę przejmuje ich wrodzona wściekłość i pasja. Kiedy to się skończy, Skorpion wymyśli wiele dobrych powodów swojego zachowania. Przedstawiciele spod tego znaku są bardzo mściwi, więc jeśli wydawało się, że po kłótni relacje się poprawiły, to jest to dalekie od prawdy. Skorpiony będą długo pamiętać urazę i nigdy nie przegapią ani jednej okazji, by ukłuć taką osobę.

Strzelec

W arsenale przedstawicieli tego znaku istnieją tylko dwie taktyki działania. Pierwsza, która jest również najpopularniejsza, jest to, że gdy pojawiają się sytuacje konfliktowe, Strzelec po prostu wycofuje się z tego „terytorium”. Druga taktyka jest odważniejsza i usprawiedliwia przynależność do elementu ognia - przedstawiciele spod tego znaku po prostu pozwolą na to, aby konflikt się rozpalił. I wszystko może się skończyć bardzo nieprzyjemnie. Niezależnie od obranej taktyki, po rozwiązaniu sytuacji Strzelec w emocjonalny sposób przeprosi za swoje zachowanie.

Koziorożec

Nawet w złym nastroju Koziorożce są w stanie kontrolować swój stan emocjonalny. Ale każda samokontrola ma swoje granice. W większości przypadków, jeśli ktoś celowo przeszkadza przedstawicielom spod tego znaku, na pewno otrzyma odpowiedź zwrotną i będzie ona niezbyt przyjemna. W najlepszym wypadku taka osoba usłyszy w swoim adresie wiele nowych i nieprzyjemnych informacji, którym nie będzie nawet sprzeciwiać się. Co do najgorszego, należy być przygotowanym na to, że bodziec zostanie dosłownie fizycznie usunięty z przestrzeni działania.

Główne zdjęcie: navalnyfals.com