Ma piękną urodę i dziewczęcą sylwetkę!

Monica Bellucci to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. I trudno z tym polemizować, bo podziwiają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jej uroda jest wyjątkowa. I oczywiście to wygląd skłonił Bellucci do zostania modelką, a następnie aktorką filmową. Swoją pierwszą rolę zagrała w filmie „Dracula”, od tego czasu aktorka stała się ideałem kobiecego piękna i ikoną stylu i wdzięku. Zawsze zwracała uwagę na to, że nie ma idealnej sylwetki modelki. Jednak Bellucci nie zamierzała chudnąć i dostosowywać się do opinii publicznej.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Aktorka zawsze była dumna ze swoich zaokrąglonych kształtów. Nie chowała dużego biustu i zawsze podkreślała dekolt. Była swego rodzaju „buntowniczką”, która podbiła świat pozostając sobą. Jednak lata zbierają swoje żniwo. Teraz aktorka ma 56 lat, był okres, kiedy sama Bellucci bardzo się zmieniła. Zaczęli ją porównywać ze starą kobietą, fani byli rozczarowani i myśleli, że po tamtej Monice nie pozostał ani ślad. Niektórzy radzili jej, aby skorzystała z operacji plastycznej, aby zachować młodość i piękno.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Jednak Bellucci jest przeciwna operacjom plastycznym. Udowodniła, że ​​nie ma nic piękniejszego niż naturalność, a piękno pochodzi z wnętrza. Kiedy Bellucci odnalazła harmonię ze sobą to odzyskała atrakcyjność i młodzieńczy wygląd. Nawet w wieku 56 lat posiada dziewczęcą sylwetkę i smukłą talię. A szczęście na twarzy i promienny uśmiech to najlepsza ozdoba kobiety. Monica Bellucci po raz kolejny udowodniła, że ​​jest najbardziej atrakcyjną i pożądaną kobietą na świecie.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru