Kevin Michael Costner urodził się 18 stycznia 1955 r. w Lynwood w stanie Kalifornia, jako trzecie dziecko Williama i Sharon Costnera. Jego ojciec był elektrykiem, a matka pracownicą socjalną. Ojciec Kevina pracował również jako sędzia w lidze baseballowej.

foto: google.com

Sam Kevin grał w Małej Lidze Baseballowej i bardzo chciał zostać profesjonalnym graczem. Jako nastolatek śpiewał w chórze przy kościele Baptystów, pisał wiersze i uczęszczał na lekcje pisarstwa. W wieku 18 lat zbudował swoją własną łódkę i wybrał się na wyprawę wioślarską rzekami w kierunku Pacyfiku. W 1973 roku rozpoczął studia na California State University w Fullerton na kierunku biznes i finanse. Ale rok później zmienił zdanie i poszedł do teatru. Aktor był żonaty 2 razy. Z dwiema oficjalnymi żonami i jedną nieoficjalną, Costner ma łącznie 7 dzieci.

Pierwsza żona Cindy (Silva) Costner urodziła: córkę Annie Clayton Costner (15.04.1984r.), córkę Lily McCall Costner (08.04.1986r.) i syna Joe Tedrick Costner (31.01.1988r.) Razem żyli przez 16 lat. Cindy siedziała w domu z dziećmi, podczas gdy Kevin budował swoją karierę. Po licznych zdradach męża złożyła pozew o rozwód. Silva otrzymała 80 milionów dolarów odszkodowania.

foto: google.com

Cindy Costner

foto: google.com

Syn Joe Tedrick Costner i córka Annie Clayton Costner z pierwszego małżeństwa.

foto: google.com

Córki Annie Clayton Costner i Lily McCall Costner z pierwszego małżeństwa.

Dziewczyna Bridget Rooney urodziła (niezobowiązujący romans na jedną noc): syna Liama ​​Costnera (15.11.1996r.), do którego nie przyznał się Kevin, ale test DNA potwierdził jego ojcostwo. Aktor nie komunikuje się z tą rodziną, dziecko wychował inny ojciec. Chłopak wyrósł na przystojnego mężczyznę, być może gdyby jego ojciec go zaakceptował, podziwialibyśmy go w jakimś filmie.

foto: google.com

Liam Costner i Bridget Rooney

Druga żona Christine Baumgartner urodziła: Cayden Wyatt Costner (06.05.2007r.), Hayes Logan Costner (12.02.2009r.) i Grace Avery Costner (06.02.2010r.).

foto: google.com

Druga żona Christine Baumgartner (46 lat) i Kevin Costner (66 lat).

foto: google.com

Dzieci: Cayden Wyatt Costner, Hayes Logan Costner I Grace Avery Costner.

Po rozwodzie z Cindy Costner w 1994 roku przez długi czas unikał poważnych związków. Umawiał się z modelkami, aktorkami, przypadkowymi dziewczynami, ale nie chciał niczego na dłuższą metę. W 2000 roku poznał dziewczynę na polu golfowym i na pierwszej randce zdał sobie sprawę, że się zakochał. Christina marzyła o dzieciach, ale Kevin kategorycznie nie chciał ślubu i dzieci. Był zadowolony z otwartego związku, bez zobowiązań. Po czterech latach związku postanowili zerwać ze sobą.

Nieco później uświadomił sobie: „Mogę stracić piękną kobietę, która marzy o tym, by dzielić ze mną życie, być obok mnie do końca. A to dlatego, że boję się powiedzieć „tak” urodzeniu dziecka? I wtedy zdecydowałem: nie, nie zrezygnuję z takiej miłości! ”

foto: google.com

Ceremonia ślubna na ranczo aktora w Aspen w 2004 roku.

Aktor ponownie zainteresował się swoją karierą muzyczną po namowach żony.

Pewnego dnia Christine usłyszała, jak jego starsze dzieci grają muzykę, którą kiedyś on napisał. Nie miała pojęcia, że ​​to jego piosenka i zapytała: „Czyja to piosenka?”. Odpowiedzieli: „Taty”. Christine polubiła tę piosenkę tak bardzo, że zaczęła mnie dręczyć dzień i noc, abym znowu wrócił do muzyki. Starałem się wyjaśnić, że w Hollywood bardzo trudno jest pogodzić aktorstwo z karierą muzyczną, a jeśli zdecydujesz się usiąść na dwóch krzesłach jednocześnie, bądź przygotowany na to, że coś pójdzie źle, a krytycy na pewno nie będą po Twojej stronie. "- powiedział piosenkarz w jednym z wywiadów.

Dlatego aktor rzucił kiedyś muzykę. Żona kontynuowała namawiać, więc aktor powiedział jej, że spróbuje. Znalazł Johna Coinmana i Blaira Forwarda, z którymi grał w latach 80 w zespole Roving Boy. Razem utworzyli nowy zespół muzyczny - Kevin Costner & Modern West.

foto: google.com

Starsze dzieci Kevina Costnera również zajmują się muzyką. Syn Joe jest świetnym gitarzystą, pracuje jako inżynier dźwięku w Hollywood. Lily pisze i wykonuje piosenki, pracuje w Nashville. Napisała piosenkę „Oh, Malley-Mae” do najnowszego albumu swojego ojca „Famous For Killing Each Other”.

Source: youtube.com

Ojciec uważa ją za bardzo utalentowaną i jest z niej dumny.

W jednym z wywiadów aktor powiedział: „Mam bardzo piękną żonę i nie chcę, żeby patrzyła na kogoś innego oprócz mnie. Dlatego staram się być dla niej kimś wyjątkowym, nie tak jak inni, najlepszym, najbardziej opiekuńczym i troskliwym. "

foto: google.com

Zapytany przez dziennikarzy o sekret szczęśliwego małżeństwa, Kevin Costner odpowiedział: „Może to umiejętność przyznania się do błędu i poproszenia o wybaczenie. Wiem, że to brzmi bardzo prosto. Ale z jakiegoś powodu wielu osobom niezwykle trudno jest powiedzieć „przepraszam”. Nie powinieneś bać się powiedzieć ukochanej osobie, że się myliłeś lub żałujesz, nawet jeśli wewnątrz jesteś pewien, że masz rację. To tylko wzmacnia związek! ”

Główne zdjęcie: google.com