Astrolodzy uważają, że przedstawiciele różnych znaków zodiaku mają również różne szanse na szczęście w życiu osobistym.

Według astrologów, dla każdego znaku zodiaku gwiazdy mają własne wyobrażenie o miłości i związkach. Tak więc jeden może zmieniać partnerów przez całe życie, a drugi do końca swoich dni będzie pamiętał pierwszego partnera. Ogólnie przyjmuje się, że na osobę przypadają średnio cztery szanse na osiągnięcie szczęścia osobistego. Ale co przewiduje twój horoskop?

Baran

Dla Barana miłość jest najważniejszym elementem życia. Wzajemne przyciąganie jest jedną z głównych przyjemności, jakie człowiek może uzyskać. Jednocześnie przedstawiciele spod tego znaku zawsze starają się poznać partnera, zagłębić się w jego myśli i uczucia. Ale nawet jeśli Baran ma wiele romansów, prawdziwego uczucia może doświadczyć tylko raz.

Byk

Dla Byka stan romantycznego podniecenia jest również pożądany i konieczny. Po prostu uwielbiają nowych znajomych, robiąc to w kółko, ponownie próbując pogrążyć się w uczuciu bliskości emocjonalnej i pociągu fizycznego. Ale prawdziwa miłość w życiu tego znaku może się zdarzyć tylko dwa razy.

Bliźnięta

Bliźnięta można nazwać lekkomyślnymi naturami. Często wątpią w swój wybór i „latają” od jednego kwiatu miłości do drugiego: stare uczucia ochładzają się, a ich miejsce zajmują nowe, silniejsze i bardziej ekscytujące. Pragnienie nowego może prowadzić do samotności, ale mimo to Bliźnięta mają aż cztery próby stworzenia silnego związku.

Rak

Pozorna świadomość i selektywność Raka jest w rzeczywistości ryzykowna. Faktem jest, że czasami nie pozwala dostrzec przewagi tego, kto jest w pobliżu, kocha i ma nadzieję na wzajemność, a między innymi na to zasługuje. Ta presja na siebie i na partnera może powodować niepotrzebne rozstania. Być może pierwszy związek lub małżeństwo zakończy się rozpadem, ale za drugim razem czeka szczęście!

Lew

Wiara w miłość jest obecna w Lwie, ale ciekawość jest silniejsza. Chcą jak najwięcej spróbować, przeżyć wszystkie przyjemności i niespodzianki losu. Dlatego romantyczne relacje zaczynają się od bardzo wczesnego wieku i często są to bardzo silne uczucia. Ale jeśli pierwszy raz będzie pechowy, będzie druga szansa, nie rozpaczaj. Najważniejsze jest, aby traktować partnera poważnie i odpowiedzialnie.

Panna

Panny są zafascynowane swoim rozwojem i mają trudności z ujawnieniem godności innych. Ale to nie znaczy, że nie doświadczą miłości. Najprawdopodobniej po serii niejednoznacznych romansów pełnych wątpliwości i tarć przedstawiciele spod tego znaku będą mogły rozpoznać swoją jedyną prawdziwą miłość.

Waga

Wagi mają tendencję do wychwalania swoich partnerów i cenią ich interesy bardziej niż własne. Dlatego relacje często stają się trudne i stopniowo się rozpadają. Ale los zadbał o ten znak i przygotował dla niego trzy całe próby znalezienia szczęścia. Przy trzeciej próbie Waga będzie musiała jednak nauczyć się szanować własne potrzeby.

Skorpion

Skorpiony są sceptycznie nastawione do pojęcia miłości. Tak naprawdę nie wierzą w: „żyli w doskonałej harmonii i zmarli tego samego dnia” chociaż są zdolni do gorących i szczerych uczuć. Ten znak ma trzy szanse na utworzenie pary. Po przejściu romantycznych prób Skorpion będzie w stanie zrozumieć istotę relacji międzyludzkich i znaleźć lojalnego sojusznika.

Strzelec

Strzelcom przedstawiono dużą liczbę prób - co najmniej cztery, a może więcej. Po prostu lubią się zakochiwać i nie mogą poświęcić się jednemu partnerowi na całe życie. Z biegiem czasu muszą zmienić taktykę i zrozumieć, że ucieczka od relacji, gdy tylko stają się one poważne, nie jest zbawieniem, a krokiem w kierunku samotności. Najprawdopodobniej czwarty sojusz odniesie największy sukces.

Koziorożec

Tylko jedna prawdziwa miłość czeka na Koziorożce. Ale to nie są ograniczenia losu, ale odzwierciedlenie istoty charakteru osoby. Przedstawiciele spod tego znaku są tak ambitne i dokładne, że wybiorą partnera nie ze względu na atrakcyjność czy seksualność. Nie, to będzie najbardziej godny pretendent, którego Koziorożec będzie wychwalał, dla którego zrobi wszystko.

Wodnik

Wodnikowi trudno jest wybrać między wolnością i niezależnością a więzią małżeńską lub miłosną. Ten konflikt wewnętrzny będzie w wielu relacjach, ale prędzej czy później przedstawiciele spod tego znaku będą musieli go rozwiązać. Pierwszy związek będzie naiwny, oparty wyłącznie na emocjach, ale drugi i najprawdopodobniej ostatni - ujawni prawdziwe uczucia i umiejętność bycia wsparciem dla partnera.

Ryby

Niepewność Ryb zawodziła ich nie raz w sprawach sercowych. Marzenia o bajecznej historii miłosnej rozbiły się na kamieniach codziennego życia i prawdziwych związków. Strach przed zrujnowaniem idylli również nie pomaga utrzymać pary. Ryby mają tylko jedną szansę na silną rodzinę, prawdziwe uczucia, dlatego ważne jest, aby być odważniejszym w swoich manifestacjach i nie bać się trudności.

Główne zdjęcie: 5-tv.ru