Pies musiał pokazać ludziom coś bardzo ważnego. Psy są bardzo inteligentne!

Każdy, kto przeżył pożar w swoim domu lub kto zna ludzi, którzy przeszli przez takie piekło, wie, jak niszczycielskie mogą być konsekwencje tego niefortunnego wydarzenia.

To niesamowite, jak szybko ogień rozprzestrzenia się wszędzie, aż ogarnia cały dom. Amerykańska rodzina Marr ze stanu Michigan przeszła przez to trudne doświadczenie.

Stało się to w 2017 roku. Dom Marr zaczął się palić w marcowe popołudnie. Wszyscy byli w niesamowitej rozpaczy. I to nie tyle z powodu rzeczy, które zniszczył pożar. Ich piesek Chloe był w domu w ogniu i w każdej chwili mógł umrzeć.

Jednak sunia została uratowana dzięki strażakowi. Zrobił maskę przeciwgazową dla Chloe i pomógł jej wyjść z ognia.

Wracając do ruin

W tym momencie można położyć kres tej historii. Ale sunia miała swój własny dług, który chciała zwrócić.

foto: mimimetr.me

A powodem było to, że matka rodziny, Christina Marr, po raz pierwszy od czasu pożaru, odwiedziła ruiny razem z psem.

Chloe nagle zaczęła wzywać właścicielkę do jednego miejsca. Kiedy Christina poszła za nią, pies zaprowadził ją do ciemnej dziury, która znajdowała się pod podłogą. Pies energicznie ją obwąchiwał.

Christina opowiedziała później, jak usłyszała słabe miauczenie dochodzące spod desek. Kobieta, świecąc latarką w tę dziurę, zobaczyła tam kota.

foto: mimimetr.me

Początkowo Christina pomyślała, że ​​to bezdomny kot, który wdrapał się do domu przez podłogę. Po krótkim czasie zdała sobie sprawę, że to ich kot Ringer, który zaginął.

foto: mimimetr.me

Zagubiony w czasie pożaru

Ringer zniknął, gdy w domu wybuchł pożar. Przez dwa miesiące nie mogli go nigdzie znaleźć. Myśleli, że nie przeżył...

Christina była bardzo szczęśliwa, że ​​znalazła zwierzaka! To niesamowite, że tak długo Ringer żył, będąc sam w całkowicie spalonym domu!

foto: mimimetr.me

W wywiadzie dla South Florida Christina Marr powiedziała, że ​​to prawdziwy cud. Kot żył dwa miesiące bez jedzenia i wody.

Kiedy go znaleźli był bardzo wychudzony. Ale po powrocie do rodziny szybko wyzdrowiał. Oczywiście działo się to pod ścisłym nadzorem Chloe. Pies nawet w tym nie porzucił swojego kociego przyjaciela.

Główne zdjęcie: mimimetr.me