Po premierze serialu „Słoneczny patrol” piękna Pamela Anderson stała się niezwykle popularna. Przez wiele lat była najbardziej pożądaną kobietą w Hollywood. Jej wygląd stał się standardem: zaokrąglone kształty, wyrzeźbiona sylwetka, ładna twarz i blond włosy. To właśnie ta rola uczyniła ją sławną na całym świecie. Dlatego Anderson nadal nie zmienia swojego stylu.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Jednak lata zbierają swoje żniwo. I nawet liczne operacje plastyczne nie mogą ukryć zmian związanych z wiekiem. Na swoim Instagramie aktorka upiększa swoje zdjęcia. Pamela chce udowodnić, że jeśli prowadzisz prawidłowy tryb życia, rezygnujesz z mięsa i regularnie uprawiasz sport, możesz zachować młodość i urodę.

foto: just-interes.ru

Ale sama Pamela nie jest najlepszym tego przykładem i dowodem. Niedawno aktorka pojawiła się przed fanami bez filtrów i retuszu. Anderson pojawiła się w Good Morning Britain. Aktorka opowiedziała o swoich sekretach młodości i piękna. Jednak fani zauważyli, że sama Pamela jest „chodzącą antyreklamą”, ponieważ wygląda jak zwykła staruszka. Wielu zauważyło, że patrząc na aktorkę, trudno uwierzyć, że przestrzega ona prawidłowego stylu życia, a wręcz przeciwnie. Sama Anderson ma 53 lata, ale wygląda na znacznie starszą.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Główne zdjęcie: just-interes.ru