Sukces wyróżnia się niestałością: dziś jest, a jutro - jakby nie istniał. W tak gorączkowym miesiącu jak styczeń, rzadki szczęściarz odniesie sukces, ale pierwsza dekada lutego będzie sprzyjać przedstawicielom kolejnych znaków zodiaku.

Baran

Sukces, choć nieśmiałym krokiem, przyjdzie do Barana pod koniec stycznia. Od początku lutego jego sprawy wreszcie się ustabilizują. Słońce, które jest potężnym aktywatorem aktywności Barana i Marsa, rządzącego tym znakiem zodiaku, zacznie działać na początku lutego, a pierwsza dekada miesiąca zakończy się sukcesem.

Początek lutego zapowiada przedstawicielom spod tego zodiaku podpisanie wielu korzystnych kontraktów, umów i innych kuszących ofert w zależności od charakteru ich działalności. Jeśli cokolwiek będzie miało wpływ na ich życie, to są to relacje z kolegami. Jeśli przedstawicielu spod tego znaku uda się jednocześnie wykazać elastyczność i sztywność, natychmiastowo wyjaśnić i rozwiązać wszystkie kontrowersyjne sytuacje, wówczas sukces w pracy będzie mu towarzyszył przez cały rok.

Byk

Szczęście Byka w pierwszej dekadzie lutego dotyczy relacji osobistych: osoby samotne mają wszelkie szanse na zorganizowanie życia osobistego. Nawet pozornie niewinne flirtowanie i niewiążące relacje mogą zaowocować szczęśliwym życiem rodzinnym. A Byk, który już znalazł bratnią duszę, w pierwszej dekadzie lutego będzie w pełni cieszyć się miłością i doceni wszystkie korzyści płynące z małżeństwa.

Najważniejsze, żeby nie popełnić błędu i pamiętać: miłość sama się nie znajdzie. Trzeba więc być bardziej aktywnym - częściej wychodzić na zewnątrz, przyjmować zaproszenia i nie ignorować imprez masowych.

Waga

Pierwsza dekada lutego przyniesie Wadze wiele nowych i co najprzyjemniejsze, równomiernie rozłożonych na wszystkie sfery życia, możliwości. Osoby urodzone pod znakiem Wagi będą miały okazję naprawić relacje, zbliżyć się do kogoś, kto się podoba, zrealizować się jako doskonały specjalista itp. Ci, którzy są w cieniu, mają szansę się z niego wydostać w pierwszej dekadzie lutego.

Nie powinieneś jednak robić wielkich planów. Konsekwentne działanie jest o wiele mądrzejsze i bardziej dalekowzroczne, a wtedy szczęście będzie towarzyszyło przynajmniej przez całe pierwsze półrocze.

Koziorożec

Koniec stycznia, a także pierwsza dekada lutego dostarczy Koziorożcowi wielu przyjemnych wrażeń i chwil, które na długo zechcą zachować w pamięci. Jeśli w relacjach damsko-męskich Koziorożce muszą zadowolić się tylko ulotnymi, aczkolwiek ekscytującymi związkami, to czeka ich oszałamiający sukces w życiu zawodowym. Awans jest możliwy, ale nawet jeśli tak się nie stanie, wszystkie ich osiągnięcia zostaną odnotowane, docenione i nagrodzone.

Ponadto pierwsze dziesięć dni lutego to dla Koziorożców idealny czas na rozpoczęcie własnej działalności, a także na podjęcie ważnej decyzji. Nie należy bać się przegapić okazji, jeśli w zamian oczekuje się godnej alternatywy.

Pierwsza dekada lutego to czas zmian dla wszystkich bez wyjątku. A jeśli zmiany nie są korzystne, bardzo ważne jest, aby wyciągnąć właściwe wnioski i, jeśli to możliwe, nie wchodzić na te same grabie.

Główne zdjęcie: casp-news.ru