Wielu z nas korzysta z każdej okazji, aby odpocząć od komunikacji z innymi ludźmi, zastanowić się nad życiem, spędzić czas w ciszy i samotności. Ale astrologowie odkryli, że w kręgu zodiakalnym są osoby, które nie powinny zostawać w samotności. Kim są te niefortunne (lub odwrotnie, szczęśliwe) znaki zodiaku i dlaczego niepożądane jest, aby zostawały same?

Lew

Tak, ten bardzo charyzmatyczny Lew jest stale otoczony ludźmi i każdego dnia zawiera nowe znajomości. Być może Lew podświadomie unika samotności. Przecież to jest przerażające - trzeba analizować, angażować się w samokrytykę. A Lew i introspekcja są w zasadzie niezgodne - a co, jeśli Lew odkryje w sobie jakąś wadę? Do tego nie można sobie wyobrazić smutnego i zamyślonego Lwa - a stanie się to, jeśli on nagle przestanie być w centrum uwagi.

Waga

Z wyglądu są spokojne, zrównoważone i samowystarczalne. Faktem jest, że Waga jest taka w miejscach publicznych i jeśli zostanie sama przez co najmniej jeden dzień, może popaść w depresję. Nie, Waga nie ma nic przeciwko samotnym medytacjom. Ale na więcej niż godzinę Wadze nie należy być w samotności - istoty powietrzne znajdą w sobie wiele kompleksów i nie będą w stanie samodzielnie pozbyć się negatywnych myśli.

Bardzo długo nie mogłam być w samotności. Natychmiast przychodziła mi do głowy myśl, że nikt mnie nie potrzebuje, że wszyscy mnie zdradzili i porozumiewają się za moimi plecami. Potem pracowałam nad tym problemem z psychoterapeutą, teraz już się tego pozbyłam. Waga, 29 lat

Strzelec

Strzelec i sam? W zasadzie jest to niemożliwe. Strzelec jest gotowy, aby wybiegnąć na ulicę i porozmawiać z nieznajomymi, nawet jeśli są to bardzo nieprzyjemni i podejrzliwi ludzie. Jeśli jednak tak się stanie, a znak ognia „zniknie” na chwilę z tłumu przyjaciół, w życiu Strzelca zapanuje chaos. Strzelec będzie zdezorientowany i zacznie wariować bardziej niż kiedykolwiek - a co zrobi samotny Strzelec, lepiej nie wiedzieć. Dlatego jeśli zobaczysz smutnego Strzelca, podejdź i poklep go po ramieniu - będzie wdzięczny i natychmiast umieści Cię na liście najlepszych przyjaciół.

Dla niektórych samotność to wolność i możliwość bycia sobą. Ale dla tej zodiakalnej trójcy samotność jest prawdziwym i beznadziejnym piekłem.

Główne zdjęcie: uznayvse.ru