Pies stracił całe futro i drżał z zimna nawet w letni dzień. Teraz ciężko go rozpoznać.

Designerska rasa Labradoodle to skrzyżowanie dobrodusznych labradorów i bystrych pudli. Te psy są tak miłe i urocze, że popyt na rasę jest niesamowity. Swietłana Bondarczuk, Rihanna, Orlando Bloom i wiele innych gwiazd wybrało tę konkretną rasę, która nie jest jeszcze oficjalnie uznana przez stowarzyszenia treserów psów.

Ze względu na dużą popularność z pewnością są ludzie, którzy chcą szybko zarobić na psach. Dla nich nie są to czworonożni przyjaciele, ale tylko „maszyny” do produkcji szczeniąt. Ci hodowcy trzymają swoje psy w strasznych warunkach. Takie psy są niedożywione, a kiedy zwierzę zaczyna chorować, to po prostu wyrzucają go na ulicę.

Wolontariusze zabrali chorego Labradoodle od jednego z tych okrutnych właścicieli. Obrońcy praw zwierząt szybko znaleźli chętnych do „adopcji” nieszczęsnego psa. Zwierzę drżało jakby z zimna i było wychudzone, kości niemal przebijały się przez skórę. Nowa właścicielka, użytkowniczka portalu społecznościowego Tik-Tok o pseudonimie Taymarshe, w prezencie od wolontariuszy otrzymała paczkę z jedzeniem oraz obrożę ze smyczą. Bruno - jak nazwali nowi właściciele swojego pupila - ze strachem patrzył przez okno i nie wiedział co go czeka.

foto: google

Pies zasypiał na stojąco. Dla niego nowy ciepły dom, delikatne ręce i spokojna rozmowa, dobre jedzenie i miękka pościel - wszystko to było niezwykłe. Ale Bruno szybko się przystosował.

foto: google

Wkrótce zaczął wychodzić na podwórko i przyzwyczajać się do smyczy i obroży. Nawiasem mówiąc, nowi właściciele Labradoodle mieli już jednego psa - szarego pudla. Ale na początku, dopóki Bruno nie nabrał sił, psy nie spotkały się ze sobą. Następnie zaczęli ich przygotowywać do spotkania: pokazywali ich przez szybę. Wkrótce zwierzęta baraszkowały razem na trawniku przed domem, oboje czekali na właścicieli, wyglądając przez okno.

foto: google

Rok później Labradoodle stał się nie do poznania. Teraz ma jedwabistą, kręconą sierść. Pies przybrał na wadze i został gwiazdą Tik-Tok, filmy z jego udziałem oglądają dziesiątki milionów ludzi. Bruno już zapomniał o swoim poprzednim życiu, a nawet nauczył się uśmiechać!

foto: google

Główne zdjęcie: google.com