Wideo, w którym czworonożny zwierzak wzruszająco opiekuje się dzieckiem, stało się bardzo popularne w sieci.

„To anioł stróż” - powie wielu po obejrzeniu filmiku, w którym czarno-biały kot zatrzymuje dziecko, aby nie chwyciło się poręczy balkonu. Filmik stał się popularny w ciągu kilku godzin i rozprzestrzenia się na kilku platformach mediów społecznościowych, w tym Reddit, TikTok, Instagram i Twitter. „Ten kot zapewnia bezpieczeństwo małemu człowiekowi” - czytamy w jednym z podpisów do wideo na Reddit. Użytkownik Twittera udostępnił filmik z komentarzem: „Jego anioł stróż”. Obejrzyj filmik, a na pewno będziesz zdumiony reakcją kota.

Source: youtube.com

Wideo z dzielnym kotem otrzymało setki komentarzy zarówno na Twitterze, jak i na Reddit. Chociaż większość widzów chwaliła czworonożnego ratownika, niektórzy próbowali odgadnąć motywy działania kota i dziecka. „Podoba mi się moment kiedy kot po raz pierwszy patrzy na dorosłą osobę, jakby chciał powiedzieć:„ Nic nie zrobisz? ”- napisał jeden z użytkowników Twittera. Kilku innych pozostawiło podobne komentarze: „Widzisz, jak kot patrzy na rodzica, a potem przewraca oczami i decyduje, że zamiast człowieka to on będzie musiał zająć się wychowaniem”.

„Wow, do tej pory niewiele myślałem o kotach, ale teraz to się zmieniło” – napisał jeden z widzów. „To takie słodkie” – napisał kolejny. „Dla dobra tego dziecka, a także dla dobra kota, który wydaje się być o wiele lepszym rodzicem niż osoby robiące zdjęcia swoim pupilom, mam nadzieję, że wokół balkonu i okien w całym mieszkaniu jest siatka zabezpieczająca.” - napisała trzecia osoba. „Dorośli potrafią być tacy nieostrożni! Kot jest jednak czarująco uważny” - dodała czwarta osoba.

Jednak niektórzy komentatorzy byli bardziej sceptyczni i nie podzielali podziwu większości. „Co się stanie z dzieckiem? Czy on się podciągnie, przetoczy przez balustradę? Spójrz, on jeszcze ledwo chodzi! Po drugie, ten kot jest wyraźnie zły, ponieważ dziecko dotyka jego ogona, wcale nie próbuje go ratować ”.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru