To było ich przeznaczenie, aby urodzić się w rodzinach celebrytów, których podziwia cały świat i zdobywających popularność „przez dziedziczenie”. Jednak praktycznie nie uzyskały zewnętrznego podobieństwa do swoich matek.

Geny to ciekawa rzecz, czasami rządzą sobie w najbardziej nieoczekiwany sposób. Wybraliśmy córki celebrytów, patrząc na które trudno uwierzyć, że są spokrewnione ze swoimi matkami.

Scout LaRue Willis i Tallulah Belle Willis, córka Demi Moore i Bruce'a Willisa

Demi Moore i Bruce Willis mają trzy wspólne córki. Spośród nich tylko najstarsza, Rumer Glenn Willis, przede wszystkim podobna jest do swojej matki - brunetka o brązowych oczach i delikatnych rysach. Warto zauważyć, że Rumer Glen, Scout LaRue i Tallulah Belle nie są między sobą zbyt podobne. Patrząc na ich wspólne zdjęcie, można pomyśleć, że wszystkie mają różnych rodziców. Spośród całej trójki Rumer gra przede wszystkim w filmach, jej ostatnim dziełem jest uznany hit Quentina Tarantino „Pewnego razu w… Hollywood”.

foto: goodhouse.ru

Chastity, córka piosenkarki Cher i Sonny Bono

Cher (nazwisko rodowe - Cherilyn Sarkisian) - brunetka o ormiańsko-francuskich korzeniach i pięknych rysach twarzy – urodziła córkę o imieniu Chastity, która najwyraźniej odziedziczyła geny ojca Sonny'ego Bono. Patrząc na ich wspólne zdjęcie, trudno uwierzyć, że są matką i córką. Szerokie kości policzkowe (w przeciwieństwie do wdzięcznie wydłużonej twarzy Cher), jasnobrązowe włosy i zupełnie inna sylwetka to tylko niektóre z niewielu zewnętrznych różnic między Cher a Chastity. W 2010 roku Chastity zmieniła płeć i jest obecnie znana jako 51-letni Chaz, aktor i aktywista LGBT. Chastity zaczęła odczuwać swoją odmienność od rówieśników w wieku 13 lat, w wieku 18 lat zrobiła coming out, a w 2008 roku zaczęła przygotowywać się do operacji.

foto: goodhouse.ru

Dakota Johnson, córka Melanie Griffith i Dona Johnsona

31-letnia Dakota Johnson jest najbardziej znana z roli Anastasia Steele z serialu „Fifty Shades of Grey”, za który otrzymała nagrody People's Choice Awards, nominację do nagrody BAFTA i inne nominacje do różnych nagród filmowych. Jej piękny wygląd - pulchne policzki, okrągła twarz, niebieskie oczy - jest wyraźnie daleki od wizerunku odważnej blondynki, którą pozostaje teraz Melanie Griffith, mając 63 lata.

foto: goodhouse.ru

Ella Bleu Travolta, córka Kelly Prestona i Johna Travolty

Para Johna Travolty i Kelly Preston była uznawana za jedną z najpiękniejszych w Hollywood (w połowie lipca Kelly Preston zmarła po długiej walce z rakiem piersi). Najbardziej znana z ról Marilyn McCauley w „Mischief” i Deborah Anne Fimple w „Secret Admirer”, Kelly to piękność z długimi blond włosami i zielonymi oczami. Córka aktorów dorosła na nie mniej piękniejszą, ale jej wygląd najwyraźniej nie jest podobny do matki. Po Johnie Travolcie odziedziczyła czarne włosy i „sobolowe” brwi.

foto: goodhouse.ru

Alexa Ray Joel, córka Christie Brinkley i Billy Joel

Amerykańska aktorka i modelka Christie Brinkley, znana z filmów „National Lampoon’s Vacation” i „Ugly Betty”, piękna kobieta z niebieskimi oczami, podczas gdy jej najstarsza córka Alexa jest zupełnym przeciwieństwem. Dziewczyna ma długie brązowe włosy, brązowo-zielone oczy i grecki profil. Odziedziczyła te cechy po swoim ojcu, muzyku Billy Joelu. Połączenie okazało się bardzo skuteczne!

foto: goodhouse.ru

Lourdes Ciccone-Leon, córka Madonny i Carlosa Leona

Najstarsza córka Madonny praktycznie nic nie odziedziczyła z jej wyglądu. Podczas gdy Madonna jest typem o chłodnej tonacji - „zimnym”, o jasnobrązowych włosach i jasnoniebieskich oczach, Lourdes jest płonącą brunetką o brązowych oczach i śniadej skórze. Cechy te zawdzięcza ojcu kubańskiego pochodzenia.

foto: goodhouse.ru

Główne zdjęcie: goodhouse.ru