Trzy niewidome koty przebywały w schronisku przez cały rok, gdzie czekały na nowych właścicieli.

Kobieta, która ostatecznie zabrała wszystkie trzy koty do siebie, powiedziała, że ​​początkowo martwiła się o ich wspólne zamieszkanie. Ale pierwszy rok pokazał, jakie są to czułe i życzliwe zwierzęta.

Koty trafiły do ​​schroniska w okresie świątecznym w 2014 roku. Zostały przypadkowo znalezione w opuszczonym magazynie w Dubaju. Zwierzęta cierpiały na ciężkie przeziębienie i straciły wzrok z powodu zapalenia spojówek. Jednemu z kociaków nadano przydomek Blue, a jego dwóm siostrom - Willow i Madow.

Początkowo Blue został zabrany od swoich sióstr. Adoptował go sąsiad ich poprzedniego właściciela. Ale po jakimś czasie mężczyzna był zmuszony oddać kota z powrotem do schroniska, ponieważ on bardzo tęsknił za swoimi siostrami.

foto: djuise.ru

Według mężczyzny kot potrafił miauczeć przez całą noc.

Rok później kobieta imieniem Catherine Magno postanowiła adoptować wszystkich trzech zwierzaków.

Według kobiety, ona była wzruszona ich historią i nie mogła pozwolić im na takie życie.

foto: djuise.ru

Początkowo Catherine martwiła się o zwierzęta i to, czy znajdą wspólny język z resztą jej zwierzaków, nawiasem mówiąc, także kotami.

Przeczytała wiele informacji w Internecie o opiece nad niewidomymi zwierzętami. Ta informacja nie budziła optymizmu, ale kobieta wiedziała, że ​​poradzi sobie.

foto: djuise.ru

Jak się okazało, Catherine na próżno się martwiła. Koty szybko przyzwyczaiły się do jej domu, świetnie sobie dają radę z poruszaniem się w środku, a nawet razem się bawią.

Nawiązali także dobre relacje z innymi kotami. Zdaniem kobiety, dziś zachowanie Blue, Willow i Madow nie różni się wcale od jej zdrowych zwierząt. Z charakteru ta trójka bardzo się różni, ale każdy z nich bardzo lubi się przytulać. Nie bez powodu istnieje wyrażenie, że koty widzą sercem.

Główne zdjęcie: djuise.ru