Legenda hollywoodzkiego filmu Michael Douglas jest ojcem trójki dzieci. W pierwszym małżeństwie z córką austriackiego dyplomaty Diandry Luker urodził się syn Cameron (42 lata). A w drugim małżeństwie z Catherine Zeta-Jones - syn Dylan Michael (20 l.) i córka Carys Zeta (17 l.).

Najstarszy spadkobierca dał już Michaelowi wnuków! W 2017 roku urodziła się córka Camerona Lua, a pod koniec grudnia ubiegłego roku syn Ryder. A teraz, prawie miesiąc później, Michael Douglas po raz pierwszy opublikował zdjęcie z maleństwem.

„Dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłem mojego miesięcznego wnuka Rydera! 😃 ❤️” - szczęśliwy dziadek udostępnił na swoim osobistym blogu.

foto: baby.ru

Czarno-białe zdjęcie zadziwia swoją delikatnością! Zdjęcie przedstawia uśmiechniętego Douglasa trzymającego w jednej ręce małego Rydera, a w drugiej małą butelkę mleka lub mleka modyfikowanego, którym najwyraźniej karmi uroczego chłopca.

foto: baby.ru

Na osobistym profilu wybitnego artysty znajdują się również zdjęcia z małą Luą. Miesiąc temu dziecko skończyło 3 lata, a dziadek dziecka pośpiesznie pogratulował jej na swoim blogu:

„Wszystkiego najlepszego moja wnuczko Lua!! Bardzo Cię kocham!!” - skomentował kolejne czarno-białe zdjęcie z dzieckiem Michael.

foto: baby.ru

Niestety, pomimo tego, że ojciec Camerona jest jednym z odnoszących największe sukcesy aktorów w Hollywood, życia mężczyzny nie można nazwać prostym. W młodym wieku syn Douglasa uzależnił się od narkotyków i w 2010 roku został skazany przez amerykański sąd na 5 lat więzienia za handel narkotykami. Został zwolniony dopiero w 2016 roku. Wkrótce po uwolnieniu Cameron poznał swoją przyszłą żonę, instruktorkę jogi Vivian Tibes. Dzięki narodzinom córki Lui, syn aktora mógł spojrzeć na świat w zupełnie inny sposób i wreszcie skończyć ze złymi nawykami.

„Jest moim źródłem inspiracji. Mam nadzieję, że widzi, że jej ojciec wiele osiągnął i robi dobre rzeczy. Może będzie dumna ze mnie” - powiedział wcześniej Cameron.

foto: baby.ru

Na szczęście dzieci Michaela Douglasa z Catherine Zeta-Jones nie mają nałogów. Carys częściowo poszła w ślady swojej słynnej matki. Wielokrotnie występowała jako modelka w profesjonalnych filmach i kampaniach reklamowych, a także pojawiła się na okładce magazynu. Poza tym dziewczyna pięknie śpiewa! W kwietniu 2019 roku napisała swoją pierwszą piosenkę i zaprezentowała ją użytkownikom Instagrama.

Z kolei Dylan rozpoczął naukę na Brown University - jedną z najbardziej prestiżowych uczelni niepublicznych w Stanach Zjednoczonych.

foto: baby.ru

foto: baby.ru

Główne zdjęcie: baby.ru