13-letnia córka Mili Jovovich, Ever, robi już pierwsze bardzo udane kroki w karierze modelki i aktorstwa. Dziewczyna lubi eksperymentować z własnym wyglądem, w tym „próbować” różne rodzaje profesjonalnego makijażu. Mama w ogóle nie sprzeciwia się hobby swojej córki, wręcz przeciwnie, Mila wspiera ją w każdy możliwy sposób i udziela własnych porad dotyczących makijażu.

foto: just-interes.ru

Niedawno w sieci pojawiło się najnowsze zdjęcie Ever, na którym młoda modelka pozowała w innym oryginalnym stroju. Ever założyła sweter i bluzę z kapturem, a na twarzy dziewczyna miała bardzo nietypowy makijaż w arabskim stylu. Stylistki wybrały lekką wersję orientalnego makijażu, niemniej oczy Ever zostały podkreślone czarnym eyelinerem i złotymi cieniami.

foto: just-interes.ru

Subskrybenci młodej modelki byli zachwyceni jej nowym wizerunkiem. A fani Mili zauważyli, że Ever na tych zdjęciach nie można odróżnić od jej znanej matki. "Co za piękność! Jak mama”, „Bardzo lubię waszą dwójkę”,„ Dokładnie bohaterka Mili z „Resident Evil” ”,„ Niesamowite podobieństwo! A która to Mila? " - zamieszczone przez internautów w komentarzach do publikacji.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Główne zdjęcie: just-interes.ru