Z pewnością każdy, kto ma w domu kotkę lub kota, zna tę nieodpartą chęć wzięcia zwierzaka i przytulenia go do siebie, dręczenia (oczywiście nie dosłownie!) swojego ulubieńca. W końcu są takie słodkie, miękkie, puszyste i zabawne, a ty po prostu chcesz ich przytulić!

Jednak w takich przypadkach rzadko pytamy zwierzaka o opinię.

I tu jest problem: najczęściej nasze zwierzaki absolutnie nie są zadowolone z nadmiernej i nieoczekiwanej uwagi. Łatwo można to zrozumieć: duży i ważny kot właśnie zjadł i czeka teraz na początek sjesty.

Gdy tylko usadowił się wygodnie i zaczął zasypiać, nagle pojawia się człowiek, chwyta bezceremonialnie i zaczyna ściskać! Łatwo jest zwariować! Co prawda ludzie się tym nie przejmują, ponieważ bardzo kochają swoje zwierzaki i czasami tak bardzo chcą przytulić swoich ulubieńców!

Należy zauważyć, że czasami są wyjątki.

Spójrz tylko na bohatera tego filmiku! Ten przystojny biały kociak najwyraźniej uwielbia swoją pani nie mniej niż ona go kocha. Spójrz tylko, jak kot reaguje na pocałunek swojej mamy! To takie urocze!

Widać, że kot jest niezmiernie szczęśliwy będąc obok swojej pani, mruczy z przyjemności i cieszy się każdą sekundą przebywania z nią! Podczas gdy dziewczyna całuje kota, on miauczy. Z pewnością w swoim kocim języku mówi, że też bardzo ją kocha!

To niesamowicie słodkie! Jak Twoje koty reagują na takie pieszczoty?

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: leprechaun.land