Cudowny piesek!

Niektóre dorastające szczenięta zamieniają się w bardzo dobre psy obronne. Jako przykład opowiemy o Jakey, 6-letnim psie, który doskonale spełnia rolę ochroniarza. Wykorzystuje jednak te zdolności, strzegąc nieco niezwykłych rzeczy...

Większość psów pilnuje domu właściciela i członków jego rodziny. Ale Jakey ma inny cel. Sunia, gdy właścicieli nie ma w domu, pilnuje... chleba.

Zaczęło się to 4 lata temu. Wtedy właściciele musieli pojechać na farmę. Właścicielka psa Katrina Frank opowiada, że ​​za każdym razem, gdy wyjeżdżali z domu, pies będąc w nim sam, zaczynał chować chleb.

Nawiasem mówiąc, nos tego strażnika jest po prostu niesamowity. Znajdzie produkty piekarnicze wszędzie gdzie będą zostawione lub nawet schowane. Gdy tylko Katrina opuści próg domu, Jakey wyrusza na poszukiwanie chleba leżącego w plastikowej torbie i zrobi wszystko, aby ten „klejnot” nie zniknął!

W domu jest oczywiście chlebak. Jakey na pewno go odnajdzie, gdziekolwiek właściciele go ukryją. Frank zostawiała nawet chlebak w spiżarni. Ale Jakey nauczyła się otwierać drzwi i wyjmować stamtąd chleb.

foto: storyfox.ru

Również z lodówką, gdy chleb zostaje umieszczony w środku. Czworonożny przyjaciel z łatwością otwiera również drzwi lodówki.

Najzabawniejsze jest to, że pies, dobrowolnie przyjmując rolę „opiekuna chleba”, nigdy nie zjadł ani jednego, nawet najmniejszego kawałka.

Sprytna Jakey pilnuje, żeby inne zwierzęta mieszkające w domu nie chciały poczęstować się chlebem.

Najwyraźniej pies jest pewien: najcenniejszą rzeczą dla właścicieli jest chleb. W końcu Jakey wielokrotnie obserwowała, jak często go jedzą.

Ciekawe byłoby się dowiedzieć, co dzieje się w tym momencie w głowie psa?

foto: storyfox.ru

Jakey bardzo lubi chować chleb za kanapą. A jednocześnie dumnie leżeć obok chronionego skarbu. Czasami Jakey wkłada chleb do szafy w sypialni swojej właścicielki Katriny Frank.

A kiedy jej pani wraca do domu, wierny pies z wyrazem winy na mordce prowadzi ją do miejsca, w którym został ukryty chleb.

Katrina przyzwyczaiła się już do tego psiego zachowania i za każdym razem tylko się uśmiecha.

foto: storyfox.ru

W te dni, kiedy właścicielom kończy się chleb, pies bez zastanowienia chowa ciasteczka lub różnego rodzaju wypieki.

Ale co się stanie, jeśli całe jedzenie z mąki zniknie u jej właścicieli? Pies prawdopodobnie zacznie pilnować masła.

W każdym razie Frank jest pewna: nie będą głodni, jedzenie będzie całkowicie bezpieczne, dopóki mają Jakey.

Główne zdjęcie: storyfox.ru