W naszych czasach problem otyłości wśród młodych ludzi staje się coraz bardziej poważny, ponieważ postęp technologiczny niestety powoduje także ograniczenie ruchu, od siedzącej pracy np. w biurach, niezbyt zdrowego trybu życia, kiedy dokonuje się wszystkich zakupów przez Internet i tak dalej.

Z tego oczywiście pogarsza się cały naród i pula genowa, zmniejsza się oczekiwana długość życia, ludzie nawet zaczynają wyglądać nie na swój wiek, a na dużo starszych.

Dziś podzielimy się z Wami historią jednej pulchnej dziewczyny, która zrozumiała swój problem i potrafiła się zmienić nie do poznania.

Katie Garner była pulchną dziewczyną przez całe swoje dorosłe życie. W szkole koledzy z niej naśmiewali się, a ona była bardzo nieśmiała. Będąc nastolatką rozmiar jej ubrania wynosił już 3XL.

foto: lavender.land

Jej kompleksy miały mniej więcej tę samą skalę. Katie nigdy nie przebierała się na zajęcia wychowania fizycznego w tej samej szatni z innymi dziewczynami. Robiła to w odosobnionym miejscu.

foto: lavender.land

Do 2016 roku dla Katie zdrowe odżywianie było czymś obcym. Jadła półprodukty żywnościowe, pizze, fast foody. Dziewczyna przyznała, że ​​pewnego razu nie mogła przypomnieć smaku niektórych warzyw i owoców po prostu dlatego, że od wielu lat nie spożywała zdrowego jedzenia.

foto: lavender.land

W 2015 roku dziadek Katie zmarł z powodu otyłości powodującej problemy zdrowotne. Kilka lat wcześniej jej babcia straciła wzrok z powodu cukrzycy, która również była spowodowana nadwagą.

Patrząc wstecz na cudze doświadczenia, Katie zdała sobie sprawę, że trzeba coś zrobić. Oczywiście ona wcześniej próbowała „schudnąć”, ale jej próby zakończyły się niepowodzeniem. Ale tym razem podjęła się tego wyzwania z całkowitą powagą.

foto: lavender.land

Katie została członkiem społeczności odchudzającej. Już po 1 roku i 1 miesiącu zrzuciła połowę swojej pierwotnej wagi. Niespodziewanie dla dziewczyny zadzwonili do niej z agencji modelek i zaproponowali współpracę z nimi.

foto: lavender.land

Katie zmieniła się nie do poznania! Ciężko uwierzyć, że ta pulchna dziewczyna miała z nią coś wspólnego!

foto: lavender.land

Można śmiało brać przykład z tej dziewczyny. Jest żywym dowodem na to, że niemożliwe jest możliwe! Najważniejsze to postawić sobie cel i systematycznie dążyć do osiągnięcia!

Główne zdjęcie: lavender.land