Salma Hayek jest słusznie uważana za jedną z głównych piękności Hollywood. W każdej roli, nawet najpoważniejszej, emanuje kobiecością i niepowtarzalnym urokiem meksykańskiej kultury.

Cóż, w życiu nie można oderwać oczu od aktorki. Dla wielu wciąż pozostaje tajemnicą, jak można wyglądać tak wspaniale w wieku 54 lat.

W 2006 roku jeden z najbardziej znanych mężczyzn na świecie - francuski miliarder François-Henri Pinault - postanowił zerwać z supermodelką Linda Evangelista, która w tym czasie spodziewała się z nim dziecka, dla Salmy Hayek. Wszyscy byli oniemiali, ale nie zdziwieni. W końcu ze względu na taką piękną kobietę można zrobić naprawdę dużo.

Co prawda ​​w ich związku też nie wszystko było idealnie, ale najważniejsze jest to, że potrafili przezwyciężyć problemy i teraz żyją w doskonałej harmonii. Prawdopodobnie znaczącą rolę odegrały w tym narodziny córki, pierwszej i jak dotąd jedynej dla Hayeka i czwartej dla Pinault.

Valentina Paloma Pinault urodziła się w 2007 roku, wtedy wszyscy dosłownie zamarli, czekając, jakie piękno zrodziło się z tak niezwykłego związku krwi meksykańskiej i francuskiej.

Troskliwi rodzice nie spieszyli się, aby pokazać dziecko publicznie, a nawet we wczesnym dzieciństwie nie można było tak naprawdę dowiedzieć się, które cechy dziecko otrzymało od matki, a które od ojca.

W wieku około czterech lat stało się jasne, że Valentina jest podobna do swojego ojca. Trudno było nawet wymienić konkretne cechy, które otrzymała od Pinault, ponieważ wyglądała jak on jak dwie krople wody.

Wydawało się, że tylko jej kolor skóry i niesamowite loki zostały przekazane dziewczynie od matki, a cała reszta została całkowicie przekazana przez geny jej ojca.

Ale dziecko dorastało i stopniowo fani Salmy Hayek zaczęli dostrzegać w córce coraz więcej uroku matki i wyjątkowej energii. Teraz dziewczynka ma dopiero 13 lat, ale już z całą pewnością możemy powiedzieć, że rośnie prawdziwa piękność, która namiesza w głowie nie jednemu mężczyźnie.

Genetyka to niesamowita rzecz. Nigdy nie wiadomo co stworzy tym razem, a Valentina Pinault jest tego żywym potwierdzeniem.

Ale wszyscy dobrze wiemy, że wygląd nie jest jedyną rzeczą, jaką rodzice mogą dać dziecku. O wiele ciekawiej jest dowiedzieć się, jakie cechy charakteru dziewczyna przejęła od matki, a które od swojego taty, jaka z tego wynikła niesamowita osobowość.

Główne zdjęcie: boom.ms