Nie oszukuj ich ani nie próbuj czegoś przed nimi ukryć. Łatwiej jest od razu powiedzieć prawdę, niż później próbować usprawiedliwić swoje oszustwo.

Ryby.

Ryby są bardzo wymagającymi znakami zodiaku. Są również wrażliwe, ale natura ich zdolności „rentgenowskich” jest raczej ukryta w fakcie, że Ryby mają dosłownie nadprzyrodzoną intuicję.

Ryby doskonale rozumieją, co próbują przed nimi ukryć. Nie muszą nawet rozmawiać z osobą, aby zrozumieć, co się z nią dzieje i co zamierza zrobić. Przedstawiciele spod tego znaku doskonale odczytują gesty i mimikę.

To są prawdziwe wykrywacze kłamstw.

Rak.

Rak jest bardzo wrażliwy i emocjonalny. Ma wysoko rozwiniętą zdolność empatii. Dosłownie czuje i rozumie inną osobę jak siebie.

Raki są często obrażane w życiu, ponieważ są bardzo wrażliwi. Łatwo jest ich zranić. Dlatego też, doświadczając dużego bólu, Raki szybko uczą się czytać ludzkie twarzy. Widzą w ich oczach, kiedy są oszukiwani.

Ich umiejętności najlepiej sprawdzają się w relacjach osobistych. Rak zawsze dowiaduje się o tajnym romansie lub zdradzie. Dlatego lepiej nie zdradzić kruchego zaufania tego znaku.

Skorpion.

Oczywiście Skorpiony są liderami wśród tych, którzy potrafią dowiedzieć się o kłamstwie za kilometr. A wszystko dlatego, że te znaki zodiaku same w sobie są doskonałymi kłamcami i manipulatorami.

Po mistrzowsku opanowują techniki zarządzania ludźmi, często z nich korzystają. Nie jest łatwo oszukać profesjonalistów. Lepiej nawet nie próbuj.

Skorpiony znają wszystkie techniki. Nawet jeśli nie zostali w tym przeszkoleni, mają to we krwi. Dosłownie wyczuwają, jak wpłynąć na osobę i uzyskać od niej to, czego chcą. Dlatego widzą kłamstwo od pierwszych sekund.

Koziorożec.

Koziorożec ma najwięcej szczęścia. Niewielu może konkurować z tak wysokim poziomem rozwoju intuicji jak jego. Ponadto Koziorożec uwielbia myśleć, rozumować, analizować.

Wszystko to razem pomaga mu przejrzeć ludzi, dlatego w jego otoczeniu są tylko ci ludzie, którzy w razie potrzeby przejdą z nim przez wszystko - zarówno ogień, jak i wodę.

Bliźnięta.

Bliźnięta to typ osób, które po prostu nie mogą siedzieć samotnie. Z pewnością potrzebują komunikacji i nie zawsze jest dla nich ważne z kim. Wydawałoby się, że przy tak wielu znajomych Bliźnięta tracą zrozumiałość tego, kto jest kim.

Ale nie! Natychmiast określają, komu zaufać, a przed kim trzymać się z daleka. Bliźnięta wiedzą, jak budować dobre relacje z prawie wszystkimi, ale tylko nielicznych uważają za swoich przyjaciół.

Główne zdjęcie: volkovysk.by