39-letnia Kate Middleton porozmawiała z Brytyjczykami. Sama księżna Cambridge nagrała posłanie na telefon.

Podczas powtarzającej się ogólnokrajowej kwarantanny w Wielkiej Brytanii członkowie rodziny królewskiej wykonują swoje obowiązki zdalnie. Kate, jej mąż i dzieci są odizolowani w Norfolk, gdzie mają rodzinną rezydencję Anmer Hall. Siedmioletni książę George, pięcioletnia księżniczka Charlotte i dwuletni książę Louis spędzają cały czas z rodzicami.

Kate z powodzeniem łączy macierzyństwo z pracą. Dziś księżna zastosowała niecodzienny sposób komunikowania się ze światem. Poszła na spacer po polach w pobliżu jej domu i nagrała wideo na cześć Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci, który rozpoczyna się 1 lutego.

Żona księcia Williama pojawiła się w stylu casual. Miała na sobie niebieską kurtkę Barbour i zabawną czapkę z pomponem. Włosy matki trójki dzieci pozostawały luźne i opadały na jej ramiona delikatnymi falami. Synowa księcia Karola ograniczyła się do minimalnego makijażu – delikatnie umalowała oczy i podkreśliła usta szminką w kolorze nude.

Księżna podkreśliła, że ​​w tym trudnym czasie rodzice na całym świecie muszą stać się najlepszymi wersjami siebie, zostając sami ze swoimi dziećmi w nowych warunkach. „Chodzi o to, jak znaleźć własną ekspresję i jak wyrażać swoje uczucia, emocje i pomysły w kreatywny sposób. Cokolwiek to jest: fotografia, dramat, muzyka, sztuka - znajdź coś, co Cię zachwyci ”- powiedziała Kate do Brytyjczyków. Zauważyła, że ​​jest teraz niesamowicie szczęśliwa, ciesząc się spokojnym życiem na wsi z rodziną.

foto: cosmo.ru

„O mój Boże, księżna wygląda jak jedna z nas”, „Taka zwykła, urocza”, „Kate jest piękna w każdej kreacji”, „To takie dziwne widzieć księżną w tak zwyczajny sposób w nieformalnym otoczeniu”, „ Nasza ukochana przyszła królowa ”,„ Urocza jak nigdy ”,„ Księżna jest jak jedna z nas ”- komentują Brytyjczycy.

Główne zdjęcie: cosmo.ru