Rodzice dwuletniego Josha Noftsa opublikowali w sieci społecznościowej bardzo wzruszający i uroczy filmik, w którym ich syn słucha muzyki i nie może ukryć swoich emocji. Ten filmik stał się bardzo popularny.

Josh wraz z tatą i mamą przyszedł na koncert muzyki fortepianowej, w którym brała udział jego starsza siostra. Dziewczyna wykonała legendarną „Sonatę Księżycową” Ludwiga van Beethovena, która porusza serca milionów koneserów muzyki klasycznej. Mały Josh również docenił ten niesamowity utwór.

Source: youtube

Od pierwszych akordów twarz chłopca zmieniła się. Jego usta zadrżały, a do oczu napłynęły łzy. Josh starał się opanować, a nawet rozejrzał się, żeby upewnić się, że nikt go nie widzi. Gwałtowne zmiany w rytmie melodii zmieniły nastrój małego Noftsa. Na samym końcu młody słuchacz nie mógł już się powstrzymać i wybuchnął płaczem.

Jego wzruszająca reakcja na grę siostry została uchwycona na wideo przez jego rodziców. Później opublikowali filmik w sieci społecznościowej, dodając podpis, że Josh był naprawdę poruszony utworem.

Internauci, którzy obejrzeli filmik, zostawili wiele miłych komentarzy. Wielu wzruszyło się i napisało, że chłopiec ma wspaniały gust i jest prawdziwym koneserem muzyki klasycznej. Niektórzy proponują podarowanie Joshowi instrumentu muzycznego, aby mógł wyrażać emocje i uczucia poprzez muzykę.

Główne zdjęcie: lemurov.net