Rodzice dwuletniego Josha Noftsa opublikowali w sieci społecznościowej bardzo wzruszający i uroczy filmik, w którym ich syn słucha muzyki i nie może ukryć swoich emocji. Ten filmik stał się bardzo popularny.

Josh wraz z tatą i mamą przyszedł na koncert muzyki fortepianowej, w którym brała udział jego starsza siostra. Dziewczyna wykonała legendarną „Sonatę Księżycową” Ludwiga van Beethovena, która porusza serca milionów koneserów muzyki klasycznej. Mały Josh również docenił ten niesamowity utwór.

Toddler Moved to Tears Hearing Beethoven's Moonlight Sonata for First Time

Baby hears Beethoven’s Moonlight Sonata for the first time, and his reaction might make you cry. Credit: Newsflare Get one month FREE FULL ACCESS to The Epoch Times Digital. Sign up here: https://ept.ms/FreeMonth (no credit card needed) and the latest #coronavirus updates: https://ept.ms/CoronavirusUpdates

Posted by NTD Television on Thursday, May 7, 2020

Source: facebook.com

Od pierwszych akordów twarz chłopca zmieniła się. Jego usta zadrżały, a do oczu napłynęły łzy. Josh starał się opanować, a nawet rozejrzał się, żeby upewnić się, że nikt go nie widzi. Gwałtowne zmiany w rytmie melodii zmieniły nastrój małego Noftsa. Na samym końcu młody słuchacz nie mógł już się powstrzymać i wybuchnął płaczem.

Jego wzruszająca reakcja na grę siostry została uchwycona na wideo przez jego rodziców. Później opublikowali filmik w sieci społecznościowej, dodając podpis, że Josh był naprawdę poruszony utworem.

Internauci, którzy obejrzeli filmik, zostawili wiele miłych komentarzy. Wielu wzruszyło się i napisało, że chłopiec ma wspaniały gust i jest prawdziwym koneserem muzyki klasycznej. Niektórzy proponują podarowanie Joshowi instrumentu muzycznego, aby mógł wyrażać emocje i uczucia poprzez muzykę.

Główne zdjęcie: lemurov.net