Zwyczaj wybierania zwierzaków po ich wyglądzie odgrywa złą rolę w ich losie - ludzie szybko nudzą się takim zwierzakiem. A jeśli objawia się również choroba, prawie na pewno taki zwierzak zostanie wyrzucony na ulicę. Ponieważ za utrzymanie w schronisku trzeba zapłacić. Dlatego bardzo ważne jest, aby ludzie dowiedzieli się o zezowatej Olive i zmienili swoje podejście do problemu.

Olive patrzy na ciebie pytająco

foto: lemurov.net

Kotka ma zdeformowane mięśnie twarzy, dlatego taka jest mimika

foto: lemurov.net

Kiedy Olive szeroko otwiera oczy, nikt nie zauważa, że ​​ma zeza

foto: lemurov.net

Olive trafiła do schroniska z ulicy będąc dorosłą kotką, dlatego nie wiadomo czy ma wrodzoną dolegliwość, czy jest to konsekwencja choroby lub urazu. Czasami ma drgawki, problemy z neurologią. Z tego powodu kotka była nieśmiała, nie nawiązywała kontaktu. Wszystko razem - praktycznie wyrok, nikt taką kotkę nie adoptuje, dlatego w końcu po prostu zostanie uśpiona. Świat jest cyniczny i okrutny.

Ona jest piękna!

foto: lemurov.net

Olive nie jest winna tego, że taka już jest

foto: lemurov.net

Nie da się tego wyleczyć

foto: lemurov.net

Zez Olive jest zaniedbany, przypadek jest dość ciężki, ale kotka żyje z nim tak długo, że przyzwyczaiła się. W każdym razie świetnie sobie daje radę. Mijały miesiące i nikt nie był zainteresowany kotką. Tu przecież wszystko jest dokładnie odwrotnie - zwierzę zwykle zabierane jest ze schroniska przez tych, którzy wszystko przemyśleli i zważyli, nie jest to decyzja spontaniczna. Olive praktycznie nie miała żadnych szans.

Co mnie czeka?

foto: lemurov.net

Dlaczego kochają tylko pięknych? Ech.

foto: lemurov.net

Na szczęście dla Olive została zauważona przez kobietę imieniem Michelle, która nie podziela zwierząt na „dobre” i „złe”. Osoby niepełnosprawne też chcą żyć i cieszyć się życiem, zwłaszcza że kotka nie potrzebuje dużo. Możliwość zabrania zwierzęcia ze schroniska i zapewnienia mu komfortu i przytulności to szansa, której nie można przegapić! W ten sposób zezowata Olive znalazła swój nowy dom.

Teraz wszystko z nią w porządku!

foto: lemurov.net

Zezowata Olive odnalazła swoje kocie szczęście

foto: lemurov.net

Michelle przypomina każdemu: „Nie kupuj zwierząt, zabieraj ze schronisk. Ratuj życie, nie wspieraj brudnych interesów ”

foto: lemurov.net

Główne zdjęcie: lemurov.net