Kot Sunny to zwierzak, którego para Richardsonów znalazła w schronisku. Sunny trafił do nowego domu w wieku 6 lat i, jak mówią właściciele, szybko i z całą przyjemnością się przyzwyczaił.

foto: lemurov.net

Kot był naprawdę szczęśliwy, w domu zawsze otaczała go miłość i troska. Ale nastrój kota zmienił się nagle, gdy w mieszkaniu pojawiło się dziecko. Nowonarodzona Hazel nie zrobiła na futrzaku żadnego wrażenia. Sunny całym swoim wyglądem jasno dał do zrozumienia, że ​​nie jest zainteresowany nowym członkiem rodziny. Wąchając kołyskę z dzieckiem, natychmiast się odwrócił i zajął się swoimi sprawami.

Właściciele mówią, że przez kilka miesięcy zwierzak dosłownie unikał Hazel. Ta sytuacja bardzo zaskoczyła Richardsonów, ponieważ Sunny zawsze jest dla nich czuły i przyjazny. Ale pewnego pięknego dnia dowiedzieli się czegoś ciekawego: okazało się, że w nocy kot zakrada się do łóżeczka i kładzie się obok dziecka. Ten materiał filmowy został odkryty przez Richardsonów obserwujących dziecko przez elektroniczną nianię.

foto: lemurov.net

Najwyraźniej kot naprawdę polubił nowonarodzoną Hazel, ale Sunny nie chciał tego okazywać. Kiedy cała prawda wyszła na jaw, zwierzę nie miało już sensu ukrywać swoich uczuć.

foto: lemurov.net

Teraz Sunny praktycznie nie opuszcza swoją nową przyjaciółkę. Jeśli usłyszy, że dziewczyna płacze, usiądzie obok niej i zacznie ją uspokajać. Według właścicieli ta dwójka dobrze między sobą dogaduje się, chociaż na początku ich znajomości bardzo trudno było sobie wyobrazić taki rozwój wydarzeń.

Główne zdjęcie: lemurov.net