69-letni mąż i 60-letnia żona tańczyli całą noc do piosenek ich syna.

Para z Kalkuty (Indie) zasłynęła w Internecie ze swojego improwizowanego tańca, a internauci są zachwyceni. Filmik z namiętnym tańcem w lokalnej kawiarni zachwycił subskrybentów, a wideo stało się popularne. Użytkownik Instagrama imieniem Mamta Sharma Das opublikowała klip z parą tańczącą indie pop. Mąż ma na sobie sweter i spodnie, żona eleganckie sari. Para tańczyła całą noc, ciesząc się muzyką. Podczas występu do melodii w stylu retro para zdawała się zapomnieć o widowni, która patrzyła na nich z podziwem.

Ten hit został wykonany przez zespół w Hard Rock Café w Kalkucie. Okazało się, że głównym wokalistą przebojowej grupy lat 90 był syn tańczącej pary. Ta para nie tylko zademonstrowała swoje wirtuozowskie umiejętności, ale również zadziwiła publiczność swoją synchronizacją. Wideo, które pokazuje niesamowite ruchy 69-letniego Abhijita Banerjee i 60-letniej Shypry Banerjee, napełniło radością serca dziesiątek tysięcy widzów.

Użytkownicy emocjonalnie przywitali wesołą parę i pozostawili prawie 35 tysięcy polubień, a także setki komentarzy. Dużo osób podziękowało małżonkom za inspirowanie młodego pokolenia i dostarczanie widzom pozytywnych emocji.

Główne zdjęcie: google.com