Pies ma specjalną sztuczkę - na wypadek, gdyby właścicielka nie zrozumiała go za pierwszym razem.

Kiedy Maya została przywieziona do domu tymczasowego do Briana Mayola, szczeniak był w kiepskim stanie. Podczas swojego życia na ulicach Nowego Jorku pies zdobył problemy zdrowotny, w tym utraty apetytu, ale dziewczyna nie zamierzała się poddawać.

Opieka i troska wykonały swoją pracę, a Maya przeszła leczenie. Wrócił apetyt – i to jaki. Teraz pitbulle nieustannie błaga o jedzenie. Aby właścicielka dokładnie zrozumiała, czego potrzebuje jej zwierzak, Maya organizuje całe przedstawienie teatralne.

Source: facebook.com

Zwykle wygląda to tak: pies bierze w zęby pustą miskę i chodzi z nią po pokoju, zerkając żałośnie na właścicielkę - no, spójrz, jaka jestem głodna. A jeśli jej się uda, Maya wykonuje taniec zwycięstwa, energicznie machając tylną częścią ciała.

Ale jeśli właścicielka nie zwraca na uwagi, Maya może być bardzo wymagająca i drażliwa. Pies może rzucić metalową miską w drzwi sypialni, aby obudzić właściciela, lub może warczeć, aby pokazać jaka jest nieszczęśliwa.

Source: facebook.com

Briana nie obraża się na wybryki pitbulla. Wspominając długie miesiące udręki, kiedy nie mogła nawet wepchnąć okruchów w zwierzaka, dziewczyna cieszy się z dobrego apetytu swojego psa. „Maya czyni nasze życie lepszym” - mówi Briana. „Jest jak brakujący element układanki, z którą złożył się cały obraz”.

Główne zdjęcie: google.com