Aktorka zmieniła swoją fryzurę dla drugiego sezonu „The Morning Show”. Autorem nowej fryzury Jennifer jest stylista Chris McMillan, twórca „fryzury Rachel” z „Friends”.

Jennifer Aniston pokazała swoją nową fryzurę. Autorem kaskadowej fryzury i koloryzacji techniką flamboyage jest stylista Chris McMillan.

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka powierzyła mu swoje włosy: Chris jest autorem tej samej fryzury z serialu „Friends”, która uczyniła Jennifer supergwiazdą. Po premierze serialu dziewczyny na całym świecie zaczęły naśladować „Fryzurę Rachel” (tak popularnie nazywano tę fryzurę).

Aniston zmieniła swoją fryzurę do kręcenia drugiego sezonu „The Morning Show”, w którym współpracowała z Reese Witherspoon i Steven Carell. Mamy nadzieję, że długo oczekiwany odcinek „Friends” już będzie niedługo. Ze względu na pandemię koronawirusa kręcenie odcinka specjalnego, który miał ukazać się w zeszłym roku, zostało przełożone na marzec 2021 roku.

foto: glamour.ru

Wydanie specjalne „Friends” zbiega się w czasie z 25 rocznicą premiery serialu. Po kolejnym przesunięciu kręcenia odcinka twórcy myśleli o ponownym spotkaniu w formacie online, ale w końcu porzucili ten pomysł. Pomimo tego Aniston ma pozytywny nastrój: „Niestety, to nie jest najbezpieczniejszy czas na kręcenie filmu. Ale wiesz co? Teraz mamy więcej czasu, aby uczynić to jeszcze bardziej ekscytującym i zabawniejszym. Wolę widzieć szklankę do połowy pełną niż pustą. Więc nigdzie się nie wybieramy. Utknęliście z nami na całe życie ”. Cóż, nie możemy się doczekać!

Główne zdjęcie: glamour.ru