Dlaczego niektórzy ludzie, przeprowadzając się do nowego miejsca zamieszkania, nie zabierają ze sobą swoich niegdyś uwielbianych zwierzaków? Ciekawe, jak ci właściciele po tym żyją, czyż nie myślą: "A jak tam nasza Proshka lub Murzik, czy mają coś do jedzenia?" Nawet jeśli nie chcesz, aby zwierzęta zepsuły nowy remont w mieszkaniu, ale czy warto zdradzić żywą istotę, która cię uwielbia?!

Te dwie kotki - mama i córka, właściciele nie chcieli je zabrać do nowego życia. Zwierzaki nie wiedziały o tym i biegły za odjeżdżającą ciężarówką wiozącą rzeczy. W jedną chwilę z ukochanych zwierzątek zamieniły się w porzucone bezdomne koty. Wyobraź sobie szok, jakiego doświadczyli. Ale kotki miały szczęście, zostały zauważone przez troskliwych ludzi, którzy zabrali je do swojego domu. Znaleźli się już nowi właściciele dla dorosłej kotki, ale nie mogą znaleźć nowego domu dla jej córki.

foto: mimimetr.me

Maleństwo ma już 7 miesięcy. Zamieniła się w puszystą piękność o serdecznym charakterze. Do kuwety jest przyzwyczajona od dzieciństwa. Kotka została już wysterylizowana.

foto: mimimetr.me

Główne zdjęcie: mimimetr.me