Może się wydawać, że lustrzane bliźniaki można zobaczyć tylko w horrorach. Pewnie pamiętasz małych bohaterek „Lśnienia” Stephena Kinga. Ale w prawdziwym życiu są takie dzieci, jednak nie więcej niż 25% od wszystkich bliźniaków. Na przykład Leah i Erin Sullivan ze Szkocji są takimi bliźniaczkami.

foto: lemurov.net

Dziewczyny wyglądają dokładnie tak samo. Jednocześnie matka dziewcząt, Zoe Sullivan, mówi, że dziewczęta są całkowicie asymetryczne w swoich nawykach i zachowaniach. Jedna z nich jest praworęczna, druga leworęczna. Mają różne wiodące nogi. Co więcej, ich włosy w grzywce rosną w różnych kierunkach.

foto: lemurov.net

Pani Sullivan dodaje również: „Dziewczyny nawet mają bardzo różne osobowości. Są jak dwie zupełnie różne strony tej samej monety. Leah ma dobre poczucie humoru, a Erin nie zawsze potrafi zrozumieć żarty ”.

foto: lemurov.net

W rodzinie Sullivan jest 11 dzieci. Jeszcze przed narodzinami Leah i Erin Zoe miała już bliźniaki, ale nie lustrzane: „Część mnie wiedziała, że ​​dziewczyny też będą bliźniaczkami, ale nie mogłam sobie nawet wyobrazić, że będą do siebie aż tak podobne”.

Główne zdjęcie: lemurov.net